» »

Ne zazna DVI ???

Ne zazna DVI ???

BladE_ ::

Kupil sem Samsung 206BW... vse je lepo in prav... imam pa en problemcek. Porblem je v DVI prikljucitvi... Ko prikljucim monitor na VGA kabel dela vse normalno, ko pa monitor prikljucim na DVI kabel pa slike ni od nikjer? Imam graficno 9600XT, zraven monitorja sem dobil neke driverje, ki pa jih se nismem posnel, ker mislim da ne igrajo vloge pr problemu?

Mogoce obstajajo kaksne nastavitve glede DVI?

LP

Opkow ::

Pa si na monitorju preklopu na DVI vhod? Imas en knof s katerim preklapljas med vhodi na monitorju. Pise obicajno v stilu input 1-2, select input,...

BladE_ ::

Monitor sam zazna na katerem kablu je priključen... Mislim, da ni problem v monitorju ampak v graficni! Uporabil sem pretvornik iz DVI v VGA in probal prikljuciti monitor in mi ga spet ni zaznalo, ko ga prikjučim na VGA mi ga pa takoj zazna... Nekako bi moral usposobiti DVI izhod na graficni???? Zdej dajem dol najnovejse driverje pa bom pol vidu.

Se kdo kaksna ideja?

LP

BladE_ ::

Evo sm zrihtu stvar... ugasnu sm racunalnik prklopu use skupi na DVI in przgau... ko je prslo do pozdravnega zaslona "Welcome" se je pokazala slika in izbrani kanal "Digital"....

LP

kixs ::

Cestitam 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor ne dela preko dvi priključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71785 (1262) Wolfman
»

pomoč pri povezavi monitorja z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
373440 (3052) Vice
»

PC-(HDMI-DVI)-Monitor ne deluje

Oddelek: Zvok in slika
53595 (2053) sl0wking
»

Monitor DVI pokvarjen?

Oddelek: Zvok in slika
141566 (1343) RPG
»

DVI problem

Oddelek: Strojna oprema
201301 (1143) Jenej01

Več podobnih tem