» »

Compex RL2000 pci na winxp

Compex RL2000 pci na winxp

jamest ::

A ima mogoce kdo kasno idejo kako instalirati merzno kartico Compex rl2000 pci v windowsih xp?

Kot kaze gonilnikov ni na netu, zato ce kdo pozna nacin naj mi prosim pove.

kico ::

Probaj z drajverjem iz tega naslova ftp://ftp.compex.com.sg/10mb/rl2000-pci/rl2k98me.zip !:))

bzagozen ::

Compex RL2000 ima v winXP že priložene driverje. Meni dela BP. Sploh ne rabiš migniti, windowsi ti jo bodo sami instalirali.
www.alkoma.si

jamest ::

Ja jaz pa imam velike probleme. Ko sem namestil xp mi je namesto taprave omrezne instaliral neki winbond zadevo ki itak ne dela. Sem probal ze nesteto variant pa se nobena ni izkazalo kot resitev. Ka pa mas zaeno verzijo xp?

LojzePek ::

Jest mam isto mrežno in mi dela v XP brez dodatnih driverjov.

jamest ::

Pek ... srecko ti .... a mi lahko kdo pove ce se lahko v xp uporabljajo gonilniki brez digitalnega podpisa in ce veljajo od win2000 al ne ....

Mercier ::

bzagozen ::

Takole ti bom povedal. winbond je čist cool, samo iz svoji izkušenj ti povem, da je bila neka razvojna različica XP-jev, ki je imela napačne gonilnike za winbond. Pomagalo je, če si uporabil gonilnike iz win2000 (je delalo BP). Tako, da preveri katero verzijo XP imaš. Če ni končna, pol je to to, sem tudi jaz naletel na to težavo. Zanesljivo pa pomagajo gonilniki iz win2000. 8-)
www.alkoma.si

Jack99 ::

[quote]Takole ti bom povedal. winbond je čist cool, samo iz svoji izkušenj ti povem, da je bila neka razvojna različica XP-jev, ki je imela napačne gonilnike za winbond. Pomagalo je, če si uporabil gonilnike iz win2000 (je delalo BP). Tako, da preveri katero verzijo XP imaš. Če ni končna, pol je to to, sem tudi jaz naletel na to težavo. Zanesljivo pa pomagajo gonilniki iz win2000.[/quote]
[quote]Be adviced - www.alkoma.si - [Slo-Tech] competition ;-)
[/quote]

Poiskusi to kartico vtakniti v drugi slot. Prej še pobriš gonilnike, ki ti ne delajo.

__________________________________
Poslano s Klepetalnikom 2.0
http://ruleless.com/klepetalnik/

RUSKIE ::

A mas PnP ukloplen al ne. Men dela brez problema
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera mrežna k. je boljša

Oddelek: Strojna oprema
151699 (1254) kekz
»

Linux na disketi kot firewall/router (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
947013 (5396) Azrael
»

dobil ADSL , računalnik šteka???

Oddelek: Omrežja in internet
71095 (918) mortal
»

DRIVERJI za MREZNO: COMPEX RL2000 PCI

Oddelek: Operacijski sistemi
51053 (962) BroTheR
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

Oddelek: Pomoč in nasveti
341266 (1029) plizzzzzz

Več podobnih tem