» »

USRobotics me za**bava

USRobotics me za**bava

TribesMan ::

OK situacija je slede?a:
Sm kupu modem USR Winmodem 56k brez voica pri mlacomu. Prvle?em zadevo domov in se mi nikakor no?e konektat na ve? k 42k raj? pa se konekta kr 38k kar je po mojem mnenju kriminal, saj se modem ki ga ma fotr na prenosniku (Toshiba uporablja USR) in frendov modem (tud USR Winmodem) pr men doma brez problema konektata z 49333bps!!!!

?e slu?ajn kdo ve kaj bi bil vzrok temu??

||_^_|| ::

predvidevam da je vzrok pač modem..napaka, al pa enostavn ni kvalitetn

asteroidk ::

nes modem nazaj pa povej to kr si kle napisou pa upej na najbols:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

Zipper ::

Kontroliraj vse nastavitve modema v CONTROL PANEL-MODEMS-GENERAL in daj maximum speed na hitrost na 115200 bit/s. Imas pa tudi moznost preverit delovanje modema v istih nastavitvah v jezicku DIAGNOSTICS. WINMODEMI so zelo poceni samo porabljajo prevec procesorskega casa in zato manj interesantni za nakup.
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

Lith ::

Se strinjam z Zipperjevim zadnjim stavkom ...procesorski cas. Je pa se ena caka. Verjetn tvoj ata in frendo nimata tistih modemov stekanih v TVOJ racunalnik (pa sta verjetno lahko P200MMX, je pa modem tak da ima lahko procesor v samem modemu - hardverski modemi (external) in ne uporablja glavnega CPU, zato so pa tolk drazji), samo ce zelis menjat modem se potem ne cudi, ce bo se vedno pocasi prikljucil ...
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

Boky ::

Imam podoben modem to je tvoj, le da je zraven se voice. Na unistar, Fe ali arnes se vedno poveze 49 k ali 51k.

Sirki ::

Bla, bla, ba,....
Imaml isti modem in imel sem isti problem. Rešil sem ga tako, da sem snel nove šoferje iz usrobotics.com in modem se mi sedaj konekta 50,9 na SiOL-u. Sam morš mal pogledat, da boš taprave snel, ker so za različne OEM serije modemov različni šoferji. Uni, ki si jih dobu zraven modema so za en drek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

56k Voice faxmodem v.90 standard v linux red hat 9

Oddelek: Pomoč in nasveti
101202 (1113) Lee
»

Kateri hardverski modem?

Oddelek: Kaj kupiti
231276 (972) JP
»

usr modem 56kb

Oddelek: Pomoč in nasveti
7876 (767) Dexxx
»

kater analogni modem

Oddelek: Kaj kupiti
101017 (905) Stra
»

u.s robotics drivers

Oddelek: Programska oprema
131345 (1186) moby-dick

Več podobnih tem