» »

usr modem 56kb

usr modem 56kb

tec ::

Doma imam problem z modemom(linijo). Poveze se normalno, vendar potem promet popolnoma zamrzne. Ne oddaja in ne sprejema nic. Sem poskusil zamenjat driverje pa nic boljse. Morda je problem v tem, da imamo doma se pulzno hisno centralo, preko katere se povezujem pulzno.
Sem pa modem priklopil izven te centrale, direktno na linijo, kjer se povezem tonsko pa modem dela normalno. Kaj je torej problem?
Naj se povem, da sem prej imel usr 33.6 int in je delalo preko centrale cist uredu.

zlickon ::

poskusi tam v posebne nastavitve pir modemu vpisati x3

Boky ::

Probaj se rekonektati in poskusi ce bo prenos kaj bolsi. Jaz imam USR-jev Winmodem. Vcasih ko se konektam na arnes je prenos cisto za nic. Takrat se rekonektam (vcasih tudi vec krat) in prenos se ponavadi popravi (nadziram ga za system monitorjem). Imam obcutek kot da se modema med sabo nakako slabo povezeta, pa ceprav je povezava 50666. Ne vem a je to krivda modema ali arnesa. Trebalo bi z kakim drugim modemom sprobati. Kakorkoli zgleda, se ti USR-jevi winmodemo ne morejo primerjati z sportsterji. :(((

tec ::

boky: Sem poskusil pri treh ponudnikih po veckrat se rekonektat pa vedno isto. Sem pa poskusil modem se pri enem kolegu in dela odlicno. Torej sklepam da je problem moja stara hisna centrala oz. je modem prehiter.

Boky ::

Probaj se konektati z manjso hitrostjo.At string je naslednji AT&U06&NXX
XX:
14 = 28800
20 = 32000
26 = 40000
30 = 45333
32 =45333
33 = 49333
34 = 49333
39 = 50666
Vsaj tako je pri mojem modemu.

Dexxx ::

Ugibam: uporabljaš win ME

če jih samo dol z njimi!!!!!

tec ::

Dexxx: Uporabljam win98

Dexxx ::

hmmm....
če prav razumem se ti logga in vse ok samo potem vleče ne spljoh.
a se to dogaja samo pri IE al tud pri drugih programih (mIRC)?
men so podobne probleme delal win ME pa so dol letel po hitrem postopku>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181459 (1251) Koci
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131506 (1358) DeLuX
»

Počasen dial-up internet!

Oddelek: Omrežja in internet
151375 (1198) hanuman
»

USRobotics me za**bava

Oddelek: Strojna oprema
61061 (911) Sirki
»

Kako kej hitr dowloadate?

Oddelek: Loža
321895 (1603) Miran

Več podobnih tem