» »

Nintendo optimističen glede prodaje v prihodnosti

Nintendo optimističen glede prodaje v prihodnosti

Daily Tech - Med konzolami zadnje generacije po številu prodanih primerkov trenutno vodi Xbox 360, kar je precej logično, če upoštevamo, da je na trgu dlje kot konkurenta, na drugem mestu pa je Nintendo Wii. Do sedaj jih je blo prodanih več kot 2,5 milijona, avtorji pa so prepričani, da bo do leta 2012 Wii igralo 35 milijonov Američanov. Sklicujejo se na veliko trenutno povpraševanje, ki je izpraznilo zaloge v trgovinah, čeprav je Nintendo ob preizkušenem hardveru lahko zagotovil večje število konzol ob lansiranju. Analitiki menijo, da gre vendarle za malce preveč optimizma.

Izvorna novica.

16 komentarjev

Pesimist ::

2012 doben take grde grafike vec videt nebo htel >:D Mah ze dosti prej.

Aggressor ::

Nedvomno. Ravno zato imajo retro igre danes tako velik uspeh in ravno zato na wiiju in DSu izide največ inovativnih naslovov, ki so dejansko igre, ne pa mencanje grafičnih efektov.

Čakaj malo ...
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Pesimist ::

nej reje zacnejo svoje megachuke al kaj so ze ti vibratori za PC prodajat bi vec dosegli.

Aggressor ::

Super ideja. Potem bodo morali vsi, ki si želijo samo (relativno) poceni zabave v dnevni sobi, nabavljati drag računalnik namesto wiija. Pa še iger se za konzole proda zgolj nekajkrat več kot za računala.

Čakaj malo ...
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

nsignific ::

Hah, Sawyer, tebi se pa resnično NE sanja :)

Keyser Soze ::

Ma, OK se mu pač ne sanja v vseh dimenzijah. Ampak tudi ostali jih spuščajo par...

Zakaj ne bi Wii podpiral vsaj 720p? S tem bi postal zanimiv tudi za tiste, ki jim TV pomeni multimedijski center. Na katerem lahko igrajo igre, surfajo po netu, si ogledajo film v HD ločjivosti. Skratka... Wii-ju je vsa kar mu fali podpora visokoločjivostnim diskom(z primerno grafiko seveda) in to je to.

WiiBi bi bila idealna rešitev.:D

P.S.: Malo bedno se mi zdi kupovati še en usran player poleg konzole samo zato, da bom lahko gledal filme. "All in one" is the right solution.
OM, F, G!

Matrin ::

Glede tega. Wii podpira 720p (kolikor jaz vem), vendar moraš zraven kupiti dodaten kabel, kar pa je malo nevšečno. Glede kvalitete grafike pa ni potrebno zgubljati besed, ker grafika ni tisto zaradi česar se wii sploh prodaja, zato čez pet let tudi ne bi smela biti poguba za konzolo.Če pa postane dolgočasna, tako da nobena nova ideja ne bi bila več porabljena v igrah, potem je pa konec z wii-jem.

Tr0n ::

Podpira samo 480p.

JanezekNovak ::

Wii podpira samo 480p in na Full HD TV zgleda prov slabo!

Sta pa Wii Sports tenis in boks zelo zabavna, ko igra več ljudi!
http://www.euroairsoft.com/

Keyser Soze ::

Vidiš. Podpira samo 480p. Taka resolucija pa izgleda na sedaj aktualnih TVjih prav grozno.

Ne gre se mi sedaj za "real life look-a-like" grafiko. Gre se mi za grafiko visoke ločljivosti. Takšne kot jo podpira moj TV. Da ga maksimalno izkoristim in imam na njem lepo, čisto, zaobljeno sliko. Ne nekega kockastega skropucala. Pa če igram popolnoma risankaste igrice. So mi še bolj všeč kot pa novi aktualni špili.

Plus problem nastane ko hočem pogledat kakšen film v visoki ločjivosti. Tle so ga muchos polomili pri nintendu. Upam samo, da pohitijo z naslednjo generacijo. Če izboljšajo tale vmesnik, dajo not boljšo grafiko in podporo vsem aktualnim formatom imajo čistega zmagovalca.
OM, F, G!

xyxyxyxy ::

"Vidiš. Podpira samo 480p. Taka resolucija pa izgleda na sedaj aktualnih TVjih prav grozno."

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA.

Keyser Soze ::

Predvidevam, da si lastiš dotično konzolo. Užaljen pa tudi ni treba bit pri vsaki kritiki.
OM, F, G!

xyxyxyxy ::

Lastim si jo. S kablom, ki je zraven (kompozitni; najslabša možna povezava) je slika res katastrofalna (logično;) ). Takoj, ko preklopiš na komponentnega, se zadeve obrnejo za 360 stopinj. Imam HDTV.

Skratka, govoriš neumnosti. Verjetno povsem na pamet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyxyxyxy ()

strictom ::

Dajte mi povedet kako izgleda slika na enem CRT TVju, ki ima ločljivost slabih 600x400? Če bi lahko kdo pejstal kakšno High-Res sliko TVja in action.

Sem vedno bolj zainterisiran za nakup ampak me skrbi, ker doma nimamo kakšnega bolj kvalitetnega televizorja denarja za kaj več pa tut ne.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Aggressor ::

S kolegi smo wiija špilali na plazmi čez celo steno in ni bilo nobenih problemov s kvaliteto slike, Keyser. Pomoje si pozabil na kakšno nastavitev.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Keyser Soze ::

Kakšna je maksimalna resolucija, ki jo da ven Wii?
OM, F, G!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nintendov dobiček manjši

Oddelek: Novice / Konzole
163672 (3194) nodrim
»

Nintendo brez konkurence tudi v maju

Oddelek: Novice / Konzole
143818 (2666) SavoKovac
»

Prvi rezultati boja konzol

Oddelek: Novice / Konzole
454879 (3119) G-man
»

Microsoft na dveh frontah. Bo spustil ceno Xboxu360?

Oddelek: Novice / Konzole
123607 (2951) klemen22

Več podobnih tem