» »

najboljsi prgram za skeniranje texta v .doc ?

najboljsi prgram za skeniranje texta v .doc ?

3LeR. ::

em rad bi zvedu ker program je najboljsi za take vaje pa zlo bi bil hvalezen za kak link do njega...
morm poskenirat ene 30 strani enga referata ...ne bi glih prepisoval rad :D

10x za pomoc
lp

Pepo ::

OCR Recognita 3.0, a zame je se boljsi Bridge Text (Win, Millenium, karkoli je ze OS), ne pozna pa šumnikov in sičnikov, a te brez tezav popravis. Spozna pa res skoraj vse.

Ha. link? Dej no, tole so programi za kupit, ne recem pa, da ne bo kaksen visel na kaksnem w...zu, de ne bom grdo govoril.
Tehnika ljudstvu!

3LeR. ::

hvala lepa

ToniT ::

ABBYY FineReader - pozna tudi slovenske znake, samo na roko jih je treba vnest. 30 dnevna različica je na www.abbyy.com

Loki ::

Recognita - ampak je okoli 90mb.

Kriko ::

V vseh testih sta daleč najboljša Abby FineReader 5 Office ki pozna 176 jezikov med ostalimi tudi slovenski. To v kompletnem programu. verzija Try $ Buy ki jo dobiš na abby-jevi spletni strani je takorekoč tudi kompletna le da ima samo angleški jezik ,ampak tudi to se da uredit saj ima editor v katerem si narediš svojo "abecedo in zake".
Drugi je Omni Page Pro 11 ki ja z to verzijo se zelo približal FineReader-ju v nekaterih stvareh je celo boljši. Ima odličen čarovnik tako da tudi začetniki lahko delajo kvalitetno!
Oba sta se v testih obnesla od 94 do 96 %-no kar je odličen rezultat.
Če imaš WinXP si naloži zadnjo verzijo FineReader-ja ker ta dela tudi v XP. No delajo tudi prešnje verzije 5 ampak rabiš dodatek!

MChuk ::

Jaz uporabljam Recognito in deluje 90% OK, tako da jo priporočam. Naslova žal ne poznam nobenega, zasede pa okori 60MB

DeGi ::

[to sporocilo je bilo izbrisano zaradi krsenja 6. člena]

Zgodovina sprememb…

Chessman ::

Recognita je bil najboljši program :\ , vendar je žaj pokojni (to kar je naredil je vse, razvoja več ne bo. So imeli predobro podporo za jezike iz naših čudnih krajev in so se prodali za masten denar.
Ko sem pred mescem dni govoril z uvozniki za recognito (Enajsta Šola) so mi tako razložili. 80% uporabnikov v svetu bi naj uporabljalo program (se ne spomnim kako so že rekli da se imenuje), ta firma jih je kupla samo zaradi tega da so najlažje v svoj program prenesli podporo za naše kraje.

Kolos ::

Recognita 5.0 super zadeva

Chessman ::

Sem šel malo po netu poiskat !

Recognita je sedaj program OMNIPage !!!

MTB ::

OmniPage PRO 11 ali pa Abbyy Fine Reader 5. Oba sem kar precej uporabljal in sta nekje na istem nivoju.

RS

Kriko ::

Carrere Omni Page je kupil tudi Recognito in Text Bridge taako da zdaj pokriva večinski del trga. Čeprav je vse po eno firmo se vsi trije še vedno razvijajo posebej in po temi imeni tudi prodajajo. Proizvajalci vseh treh proizvodov so izmenjujejo izkušnje kode...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skener -> pretvorba v text

Oddelek: Pomoč in nasveti
123189 (2569) Aston_11
»

OCR

Oddelek: Programska oprema
203717 (2968) 5er-->
»

Skeniranje teksta

Oddelek: Programska oprema
133776 (3462) sloncek
»

OCR + skeniranje

Oddelek: Programska oprema
103480 (3204) ToTo
»

kateri program za prepoznavanje teksta?

Oddelek: Programska oprema
132702 (2507) ferjan

Več podobnih tem