» »

Kateri GSM telefon? Nokia E 50 ali 6300 ?

Kateri GSM telefon? Nokia E 50 ali 6300 ?

glinik ::

Namen imam nabaviti nov GSM, je kdo, ki je imel možnost preiskusit omenjena modela?

E 50 se zelo hvali ...

Hvala.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...
  • premaknilo iz Loža: STASI ()

100cent ::

Meni osebno je bolj pri srcu nokia E50 saj ima poleg številnih funkcij zelo lepo obliko to pomeni da je ozek, tipkovnice ima lepo razporejene, se posebno pa pohvalim ekran ki ima zelo lepe barve:D

100centRula

Cokolesnik ::

Če te ne moti, da ti bo E50 prikazovala čas prejetega SMS-a, ki ni realen - primer, če ti nekdo pošlje SMS ob 1:00am in imaš telefon izklopljen v tem času, vklopiš ga ob recimo 8:00am, bo telefon pokazal 8:00am, na informacijo 1:00am pa lahko pozabiš. Ni pa rečeno, da to ne bodo popravili v naslednjih nadgradnjah programske opreme.

Kar pa se tiče 6300 pa se mi zdi, da po tujih forumih berem o strahotno slabi bateriji na tem modelu.

Jaz bi se vendarle odločil za E50. Meni osebno se zdi glede na vse bolj ciglaste Nokia UMTS umotvore in podobne zelo ergonomske oblike, torej v stilu legendarne 6310. Pridružujem se tudi pohvali tipkovnice in zaslona.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

glinik ::

OK, hvala za odgovore ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

trdoreh ::

Cokolesnik, lahko prosim navedes forum na katerem si prebral, da je baterija Nokie 6300 slaba?!

Sem naprec pred nakupom tega telefona pa bi si raje se kaj prebral, preden porabim 200eu!:D Na CNet so jo zelo pohvalili, pa ocena uporabnikov je ena najvisjih, na tej strani. Sem jo imel danes v roki in morem rečt, da je res lepa, tanka, zelo stilska.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trdoreh ()

Cokolesnik ::

Za pokušino... Sicer pa preveri z Googlom.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

>>><<< ::

Nokia 6300 ima tudi probleme z spominskimi karticami. Več o tem

milc23 ::

sam se ponosni lastnik Nokie 6300..imam jo sedaj že slabi dve leti in sem zadovoljen z njo..vse dela kakor se za nokio spodobi..baterija zdrži še sedaj do 4 dni, odvisno od klicev...tudi do 5 dni je zdržala..lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobitel vs. Simobil in Nokia E50 vs. Nokia 6300

Oddelek: Mobilne tehnologije
333076 (2499) glinik
»

Net na Nokii 6300 via PC preko Bluetooth-a?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51134 (1134) iskra
»

Nakup telefona znamke Nokia

Oddelek: Mobilne tehnologije
142003 (1548) koyotee
»

Mobitel do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
131852 (1498) CallMeAl
»

Nokia 6630 VS Nokia E50

Oddelek: Mobilne tehnologije
331561 (1332) NiMH

Več podobnih tem