» »

bios ali nekej za cd-rom

bios ali nekej za cd-rom

Cwetto ::

OK, mam cd-rom LG 52x, in zmerej k dam notr cd. mi cel računalnik zmrzne za ene tri sekunde, pol se pa cd zažene in pol dela. Pol pa recimo gledam film in cd-rom navira motor pa ustavlja... In se film včasih mal zatakne. A je kakšen bios ali pa program, da bi prepričal cd-rom naj se vrti na recimo 32x? Vem da ma Nero en tak program, ampak un full čudn dela...

Highlag ::

Kar opisuješ ni odvisno od hitrosti CD-ja.

Očitno ima tvoj CD probleme z branjem zgoščenk.

Pa se to zgodi čisto pri vseh zgoščenkah ali samo pri posnetih? Če se pri vseh je lahko čitalna leča umazana ali kaj podobnega.

AngelOfDeath ::

Slabost 52X cd-romov.:D

Cwetto ::

ne, pri vseh cd-jih se to zgodi, ampak samo za tiste tri sekunde, da se motorček zažene...
in ne, ni problem v leči, nisi razumel problema... bere mi vse cd-je, poleg tega je pa star 1 teden... problem je v prehitrem vrtenju cd-roma, očitno še nikoli nisi slišal za ta problem 52x- ov.
rabim samo en program, da mi bo zmanjšal maksimalno hitrost vrtenja. Podobno vidite pri Nerotu, ko lahko nastavljate, s koliko se bo maksimalno vrtel. Samo od nerota je ta program mal neroden, rabil bi enega popolnoma namenskega.

Prjatu ::

Ja Teac in Plextor vem da mata take programe, da se jih dobit na njihovih straneh, tko da probi mal prebrskat na LG-jevi strani
Something else is controlling me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako posneti 750 mb na 800 mb cd-r???

Oddelek: Pomoč in nasveti
242475 (2131) 5er-->
»

Razneslo cd v cd-romu

Oddelek: Pomoč in nasveti
201684 (1154) postar_si
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776366 (4277) pingo76
»

Eksplodirajoči CDji?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231888 (1244) krucymucy
»

Kaj je narobe z mojim 40x teacom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201400 (1150) jRk0

Več podobnih tem