» »

Sistem zmrzuje

Sistem zmrzuje

#000000 ::

Sistem se obeša že pri boot-anju občasno mu celo uspe postavit windowse gor, ampak po nekaj sekundah zadeva zmrzne.

Gre za athlon XP procesor, katerega sem pred par dnevi vzel dol in namazal s pasto, zdej obstaja možnost da se mal pretiraval z pasto, a je možno da se zarad tega pregreva (aja vmes je baje delal vse BP) čeprav se mi ne zdi kej preveč segreto nikjer. LP

#000000 ::

Pa sej to ni res, sistem se obnaša (zažene se CD, neki začne šarit po disku ipd. zvoki kot ko je sistem delal normalno) in to celo brez ram-a :D ko je ram notri se na vsake kvatre zadeva celo postavi in win delajo BP.

Enako se je zagnal (ampak samo prvič) ko sem dal gor drug procesor, npajalnik je OK ker sem ga v prepričanju da je kaput, zamenjal z novim, ram sem tud probu drug in vse isto, grafično sem tud že zamenju z drugo in ista pesem, noben kondenzator ni napihnjen, nikjer nič osmojeno ipd.

V čem bi bil lahko še problem ??? LP

link_up ::

kaj pa ce bi se enkrat razstavil procesor in pobrisal tisto pasto pa probal ponovno??
In and Out

dustphoenix ::

Imej ga vžganega 2-3min.
Potem pa daj prst na čipset. Če je hladen-mlačen, je OK.
Če pa je vrel, se spečeš - imaš fuč čipset.

link_up ::

hehe ce je cip skurjen(beri: v kratkem stiku) ne rabi ravno 3 minute :) Ce bo cakal tolko casa bo se fajn smrdelo po zazgani plati...
In and Out

#000000 ::

Nč od tega ni, vse je toplo v nejah normale, no mogoče malenkost grafična, ampak ko sem jp zamenjal z drugo je ista pesem. Še kej mogoče ?? LP

#000000 ::

Ne vem kaj mu je, mogoče je plata fuč al pa disk (bože nedaj) sem dal disk v drugo mašino in delam backup podatkov, pol pa format in na novo windowse gor, in bomo vidl kaj bo.

LP

dustphoenix ::

Probaj še z kakšno drugo termalno pasto, lahko da tvoja pasta ni vredu... (beri: dela stik)

#000000 ::

Ne pasta je v redu, sicer je neka low cost ampak kar sem namazu do zdej ni blo problema, disk sem (na drugi mašini) sformatiral in na novo postavil windowse, disk na drugi mašini dela BP. gtrafika tudi, zdele bom še rame premenjal da vidim kaj se bo zgodilo. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepravilen nanos termalne paste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
737616 (5732) care20
»

Prenosnik dela počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
454794 (4062) solatko
»

Ali je kriv procesor

Oddelek: Pomoč in nasveti
392927 (2002) PIK7
»

Težava z matično ploščo

Oddelek: Pomoč in nasveti
276911 (6343) lucky13
»

Črn zaslon ob vklopu. :S

Oddelek: Pomoč in nasveti
61446 (1298) solatko

Več podobnih tem