» »

FENIX kartuše

FENIX kartuše

Nevihta ::

Pozdravljeni!

Na netu sem gledal cenovno dokaj ugodne kartuše FENIX, bral sem tudi kar nekaj trestov, kjer skoraj po pravilu ponaredek ni bil bistveno slabši ali celo boljši od originala, pa me zanima če ima že kdo izkušnje s to firmo.

Uporabljal bi jih za Brother DCP 330C, Canon i560 ter Canon IP4300 ( za vsakega ustrezne seveda)

Prosim za komentar.

LP
Nevihta

tomaz- ::

uporabljam dve vrsti, za pixmo ip3000 in za mp500. Oboje delajo ko šus brez težav cca ta osmi komplet zdaj..

Moja izkušnja: OK

lp

mersol ::

Jaz najbolj zaupam kartušam ki jih prodajajo v Cosmo d.o.o.
Fantje vam dajo garancijo pa tudi kartuše dejansko zdržijo dlje kot original.
Preveri ponudbo se izplača.
lp M.

dualband ::

Na bolhi je še ceneje.

SkyEye90 ::

Uporablja kdo FENIX kartuše ali pa črnila (100ml) za polnjenje kartuš, ki jih prodaja Biro.si?
Zanimajo me izkušnje, komentarji, ste zadovoljni? Ker glede na ceno je to daleč najcenejša pot, polnjenje kartuše v tem primeru stane dober evro.

AvtoR ::

SkyEye90 je izjavil:

Uporablja kdo FENIX kartuše ali pa črnila (100ml) za polnjenje kartuš, ki jih prodaja Biro.si?
Zanimajo me izkušnje, komentarji, ste zadovoljni? Ker glede na ceno je to daleč najcenejša pot, polnjenje kartuše v tem primeru stane dober evro.


Sam uporabljam Fenix črnilo za polnenje samoresetirnih refil kartuš (prav tako Fenix) za Epson Dx5050. Do sedaj vse dela BP. Bom počasi moral nabavit novo črnilo, ker mi ga že zmankuje. Lahko rečem, da je to prvi sistem nadomesnih kartuš s katerim nimam problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AvtoR ()

OZZY ::

Sam tud z njimi nimam problemov.. Sem mel pa z enim drugim črnilom.
Go with the flow.

ttommy ::

Fenix kartuše so kakovostne in se jih splača kupiti.
Gamer

SkyEye90 ::

Povejte mi se, ali po vsakem polnjenju operete igle in injekcije?

ttommy ::

Jaz sem ravno danes nafilal kartuše, ampak z barvo, ki sem jo kupil v Tediju za 5 evrov. Notri so flaške s 30ml rdeče, modre in rumene. Ali pa komplet za 5€ 3x 30 ml črne. Pa printa čisto solidno. In ja- operem injekcije in igle: v kozarec nalijem malo steleksa in vode, ter potem filam injekcijo s to zmesjo, potem pa še z vodo in v redu posušim.
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neoriginal kartuše ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
398607 (1393) Nikonja
»

Poceni printanje!

Oddelek: Kaj kupiti
225628 (4031) MooM
»

Neoriginalne kartuše za printer, neoriginalne barve - Canon Pixma MX885

Oddelek: Kaj kupiti
71727 (1568) x_klemen_x
»

Kopija kartuš znamke Pelikan - EPSON

Oddelek: Pomoč in nasveti
212042 (1570) SkyEye90
»

Kako tiskat brez ena kartuŠe

Oddelek: Pomoč in nasveti
194532 (3961) SG_101

Več podobnih tem