» »

nvidia MX440 in via apollo 133A

nvidia MX440 in via apollo 133A

krneki0001 ::

Danes sem dobil za 120 evrov dual P3-733 z 1.5Gb rama in dvema scsi 36Gb diskoma v raid 5 polju, ter 11X40Gb trakov in tračno enoto. Grafika je bila ati rage XL 8Mb na AGP-ju.
Zamenjal sem grafično in dal notri nvidio MX440, a zadeva se ne postavi, če pa se postavi, pa je slika zmazana in se vidi premik miške kot pacanje po ekranu. Na drugi mašini kartica deluje normalno.

Ali ima kdo kako idejo?

Mr.Ecko ::

Kakšna plata je. Kater agp je na grafi in kater na matični. Si namestil driverje za grafično

krneki0001 ::

AGP 4X je na plati, namestil se mdriverje, pa vseeno šteka.

krneki0001 ::

Plata je pa dual proc z via apollo 133 chipsetom z onboard adaptecovim 29160 raid scsi kontrolerjem.

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

Lahko, da so še od prejšne grafične kakšni fajli od driverju skriti pa se kej ne ujema. Probi driver cleaner polaufat, pa potem še enkrat driverje za geforce 440 posnet. Link do Driver cleaner pro
AciD TriP

krneki0001 ::

SIstem sem čisto na novo posnel, tako da nebi smelo biti nobenih smeti.

TechBeats ::

Hm, mogoče pa niso kul driverji za matično - čipset agp npr. Druzga se pa ne spomnm, kaj bi lohka blo k jst sm imel tud to matično že neki cajta nazaj in podobne probleme, sam pr men je bla fora k sem narobe posneu driverje za matično in mi je ta agp driver porihtu to težavo.
AciD TriP

krneki0001 ::

Za matično ni nobenih driverjev, ker naj bi bilo v win2k3 vse že not, pa ne moreš ne z VGA only niti v safe mode normalno prit do sistema, ker so spacane črke, in se sploh ne vidi kaj pišeš. Z atijem deluje in z S3 tudi, samo nvidia mi dela probleme.

benqx ::

Zgleda da tale grafična ne prebavla agp2X( VIA Apollo Pro 133 or the Apollo Pro 133A chipset, the difference, of course, being that the 133A chipset supports AGP 4X while the 133 features only AGP 2X support).Obe oni grafiki, ki si jih sprobal sta AGP1X,2X.

Tomay ::

Lahko pogledaš če obstaja bios upgrade za tvojo plato.
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VIA: nič več veznih naborov za namizne računalnike?

Oddelek: Novice / Matične plošče
374136 (2923) Pyr0Beast
»

The weakest link za gledanje divx: ram ali graficna?

Oddelek: Strojna oprema
161363 (1119) Clemento
»

Nova plošča za celerona

Oddelek: Kaj kupiti
71303 (1159) rhabdo
»

Menjava osnovne plošče

Oddelek: Strojna oprema
61180 (961) vito
»

Popravek AGP 2x problema za VIA čipsete

Oddelek: Novice / Matične plošče
61743 (1743) JLP

Več podobnih tem