» »

Adobe CS3 + Windows 2003

Adobe CS3 + Windows 2003

romario ::

Kako bi lahko namestil zadevo na windows 2003? CS2 je šlo brez težav, na adobe strani pa piše da podpira le Win VIsta in XP s SP2. Po moji logiki pa če podpira XP SP2 bi lahko tudi 2003 al ne?

hvala vnaprej

Ziga Dolhar ::

A si že poskusil namestit?
https://dolhar.si/

romario ::

jasno da sem poskušal namestiti drugače ne bi spraševal :\

Cokolesnik ::

Adobe očitno misli, da Photoshop uporabljajo šminkerji, saj podpora delovanja pod Windows 2003 naj ne bi bla njihova uradno potrjena vrlina ampak bolj loterija. Bojda se zadeva da rešiti (glej odgovor #11). Če nisi šminker, si zagotovo že poskušal poiskati problem z Googlom in ključnimi besedami "CS3 under windows 2003" ?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

dëych ::

romario ::

sem poskušal z googlom ja, samo sem prišel na adobe forume, kjer pa piše, da je v neki temi že postopek razložen, nisem pa našel omenjene teme.

Cokolesnik ::

Jaz sem danes ugotovil še naslednje...

Tisti programčič od MS za kompatibilnost verzij mi ni pomagal pri tem problemu (Windows 2003 standard SP2). Zgodilo se mi je namreč, kot tudi piše eden od uporabnikov na Adobe forumu, da se potem Setup pred izpisom okna o kompatibilnosti kar ugasne in zgodi se nič. Na tem forumu pa je nekdo ponudil še novo možnost z editiranjem datoteke WinBootstrapper1.CAB, ki se nahaja v mapi, kamor namestitveni program za začetku namestitve shrani datoteke za celotno nadaljno namestitev. V omenjeni CAB datoteki bi moral poeditirati datoteko _11_1c3517d600d57b2021fc5e7402e13a8e po naslednjem postopku:

obstoječe besedilo:
else if (validOSServer2003)
currentWinOSVariantName = "Server2003";

zamenjati z:
else if (validOSServer2003)
currentWinOSVariantName = "XP";

Če ti editiranje CAB datoteke ne gre od rok, je nekdo celo pripravil že popravljeno CAB datoteko. Ko sem povozil CAB datoteko z omenjeno in ko sem odstranil tisti MS program za kompatibilnost, je namestitev šla skozi. :)

In še... Že ob zagonu Photoshopa je opaziti napredek - hitrejši zagon kot pri CS2.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater operacijski sistem na domači serverček?

Oddelek: Operacijski sistemi
202049 (1277) darkolord
»

Kateri -win server 2003 R2-

Oddelek: Operacijski sistemi
462573 (1819) Mr.B
»

Vista slaba v UIF testih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
778914 (5918) MrStein
»

namestitev xp-težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
9750 (675) lebang1
»

Spet luknje v Windowsih

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
312524 (2524) Mavrik

Več podobnih tem