» »

[Windows][Vista] Aktivacija ključa pri menjavi diska

[Windows][Vista] Aktivacija ključa pri menjavi diska

nonenone ::

Koliko krat je možno aktivirat Visto, oziroma kako se deaktivira ključ, da potem lahko spet aktiviraš, a je sploh možno vse to skupaj ali je samo ENA aktivacija in konec, mislim seveda na legalno verzijo in legalno početje, lep pozdrav.
  • spremenilo: CCfly ()

antireal ::

Zakaj bi pa hotel deaktivirati Visto in jo ponovno aktivirati?

nonenone ::

ker moram menjat disk, ima okvaro in bom kmalu šel,lp

dezn ::

ej a mi lohk pomagate! en moj kolega bi rad sou nazaj iz viste na xp ampak nikakor ne more zagnat instalacijskega cd-ja! v boot-u k naj bi zacel brat dvd oz cd ga kao zazene ampak ne prebere temvec kr preskoc na zaganjanje winsa! v biosu je vse nastavljeno tko k treba! ma kdo kasn predlog? thx

roba87 ::

Ja ko one ..... (pikice) dela more eno tipko pritisnit, če ne preskoči branje in zažene hard disk.

dezn ::

vem vem... mogl bi jih delat, ampak jih ne... on kao zacne brat in pol kao da ne zazna medija oz da je napacn medij v pogonu... enostavno pol preskoc na zaganjanje winsa, to mi je zlo cudn... k sm dva razlicna dvd-ja viste in xp-ja probu pri njemu in nobenga ne zazna kot operacijski sistem... enostavno zacne zagnjat wins

Mavrik ::

zdrago: Dokler se hardware ni resneje spremenil (torej menjaš samo disk) ne bo nobenih problemov s ponovno aktivacijo Viste. Pač samo reinštaliraš in aktiviraš pa bo delalo.
The truth is rarely pure and never simple.

nonenone ::

hvala za info, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 8 (nakup) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Operacijski sistemi
29054496 (36237) mtosev
»

Izgubil Windows Visto za vedno?

Oddelek: Operacijski sistemi
182555 (1849) ender
»

Prednaloženi Windowsi

Oddelek: Pomoč in nasveti
2713383 (12030) `ripper`
»

[Windows] aktivacija

Oddelek: Operacijski sistemi
392992 (2200) matk
»

Znane cene za Visto II. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10710694 (7363) CWIZO

Več podobnih tem