» »

Sims 2

Sims 2

pozitron ::

Zdravo

Mlajši sestri sem inštalliru simse 2, ampak igrca šteka ko zmešena (za moje pojme neigralno), na low, high, čist vseen. Ful disk skos melje, čeprav sem defragmentiral, pa igrca skor vse rame shaca.Rač: athlon 300+, 1gb ram, 7900gs. Ima mogoče kdo podoben problem in ga je rešil?

p.s. Včeri sem na frišn windowse naložu pa mal driverje različne probu pa nič ne pomaga.
  • spremenil: pozitron ()

Klemzz ::

Zanimivo, moja mala nima problemou na P4 1.6GHz, 512MB rama ter R9100 64MB...igra nekje na medium :) probaj driverje za grafično menjat...

Aja še neki, a je s travnika game???

pozitron ::

Ne ni s travnika, sej nevem kake veze ma to če je?

bluefish ::

travnik tukaj nima veze. Če problem res ni v driverjih - ali v ozadju poganjaš še kaj? Poglej v Taks Mannager, kateri procesi še laufajo in kateri požre največ RAM-a in CPU-aj.

pozitron ::

Glede procesov je vse ok. Sem pa mal bral na gamespotu performance guide- link piše da no amount of ram will help with stuttering. Pa tut, da je hdd zlo obremenjen, kr pr men res skus disk škrta pa ropota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

bluefish ::

temu se reče paging file. Če ima računalnik premalo prostega RAM-a, se začno informacije shranjevati v izmenjevalno datoteko na disku. Seveda pa je stvar potem opazno počasnejša. Vista ima sicer funkcijo ReadyBoost, ki omogoča razširitev RAM-a z USB podatkovnim ključem, ki je sicer hitrejši kot HDD.

pozitron ::

hvala blue fish, vem vse to. Sam nimam pa pojma kaj se zeza ta špil.

Shegevara ::

a ostale igre ji delajo OK? a ji samo ta nagaja?

pozitron ::

Moje igre delajo vse ok, cod2, graw, zadnič sem tut oblivion mal špilu. Mislim, da sva najdla s tamalo kompromis simse 2 za razočarane gospodinje (cvetlične):) .

damjan11 ::

Simsi bi definitivno morali delati bp na takšni konfiguraciji. To si ti za nalašč nekaj naštimu, samo da sestra nebi bila toliko na rač. in da bi ti lahko nažigavu cod2 itd.LOL
Če rabiš kaj za simse me lahko tudi kontaktiraš

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: damjan11 ()

pozitron ::

Hehe, tok žleht pa nisem. Drugač pa zdej na novem rač. dela vse ok.

Shegevara ::

Simsi so en velik grafik hog. Na moji konfiguraciji na max resoluciji na max nastavitvah totalno poganjam vse od Battlefield2 do Medieval 2 total war in še ostale in veš kaj. Simse moram na MEDIUM igrat (E6600,2gb,x1950pro) se pravi medium na 1024x1200. To je ena čudna igra.

damjan11 ::

Simse laufam na prenosniku oz moja hčera jih


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobre Online Igrce Za Slab Racunalnik

Oddelek: Igre
332910 (1792) BigSexy
»

Prenosnik LENOVO 3000 N200 težava

Oddelek: Strojna oprema
326844 (3796) TribesMan
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610050 (5349) MKC00
»

kako naviti procesor?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
634145 (3848) biokill
»

Ali je možno...

Oddelek: Strojna oprema
361487 (912) dustphoenix

Več podobnih tem