» »

Zaslušek na internetu - resnica ali laž

Zaslušek na internetu - resnica ali laž

roman39 ::

Imam problem prijatelj mi je poslal naslov podjetja... aglocom.. in mi rekel da se da tukaj nekaj zaslužiti, velikokrat prebiram vaš forum zato vas naprošam, če mi lahko razložite točno za kaj gre pri tej zadevi... prijatelj trdi da to ni priramida .... se pravi zanima me ali je to goljufija ali ne in če ni na kakšen način se potem tukaj dobi - zasluži denar...
Že vnaprej se vam zahvaljujem za vaše odgovore!!!!!!!!!
LP

grex ::

Members who use our referral system to help build the AGLOCO network will earn more.
Second, you can help build the AGLOCO community by recruiting new Members TODAY.
Remember, the bigger the AGLOCO community, the more attractive AGLOCO is to potential business partners and advertisers.
Recruit your friends and family by contacting them through email. (But remember we have a strict anti-spam policy.)


Ne... itak da ni piramida :D

d0rK ::

In ti mas to kaj, referral v svojmu URLju?

A. Smith ::

Če tvoj prijatelj trdi da to ni piramida, ga vprašaj, če je slučajno mrežni marketing.

Če bo rekel da je, potem veš, pri čem si. Če bo rekel da ni, te pa bodisi hoče nategnit, bodisi pojma nima, v kaj se je včlanil.

Majo pa te organizacije (Amway, Oriflame, H&M, itd) svoje člane napumpane, da mrežni marketing pa že ni piramida. In ko jih boš vprašal, bodo vsi rekli, da to ni eno in isto (da je piramida Catch the cash, pa Gem collection, itd.)
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

OmegaBlue ::

Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15040065 (22352)          
»

? Zaslužek ??

Oddelek: Loža
242772 (82) DimmniBurek
»

Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14013688 (8028) Tody
»

Vzajemni skladi paribas? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15416673 (11972) -BlackSun-

Več podobnih tem