» »

Razer Copperhead problem

Razer Copperhead problem

gasper007 ::

pozdrav

razer copperhead uporabljam že vsaj eno leto, težava pa je naslednja.
Ko zaženem računalnik, se miškin smernik ne premika. Lučka sveti vendar se noče premaknit, zato jo morem vedno izključiti iz USB-ja, ter na novo priključit, da zalaufa.
Inštaliral sem najnovejše driverje vendar vendar ni učinka.

ps. to se mi dogaja 2 dni, ko sem kupil novo plato (arock k7s41gx), pred tem mi je leto dni normalno delala.

nasveti dobrodošli.

lp

VoX ::

Zakaj se ti to dogaja nevem, vndar da bo resitiranje miske hitreje(pogoj je najnovejsi fw) je pod misko gump ki ga drzis in se miska sama resitira. No to je v primeru da nebos mogel resiti problema.Vso sreco
More money, more problems ! ! !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VoX ()

Urc ::

Meni pa na tej miški ne delajo stranski gumbi oz. delajo tisti gumbi s katerimi se upravlja miško torej DPI settings, on the fly sensitivity... Ko pa npr določim neko tipko stvar ne dela. Mam najnovejše driverje in sm jih probal tudi že počistit in na novo inštalirat. Prej sm meu Razer Diamondback™ miško in je ta stvar delala normalno.

Ma kdo podoben problem oz. ga je rešil ?:\

ZanZara ::

gasper007, tudi jaz imam copperheada približno eno leto in sem imel isti problem kot ti.
Potem sem proviral na računalnikih od dveh frendu pa je normalno delalo...wtf ;((
Ker mi je šlo na živce da miš za 16K SIT mi to dela sem proviral biose restartat, pa z driverji sem se mal igral pa še zmir nič.
Potem sem pač šu na servis uprašat kaj bi to lahko bilo pa mi niso znali kej dost povedat, pol smo pa proval dat še eno USB kartico na katiro mam sedaj samo miš priklopljeno in glejga zlomka, deluje!
Zakaj je tko nevem, mogoče je copperhead zlo požrešna miš pa če je preveč stvari priklopljenih na USB potem zmrzne.
Jaz sm potem dodatno USB kartico not dal pa zdej deluje...edino kdaj, ko mi računalnik zmrzne pa ga morm na silo restartat se zgodi da morm spet preklopit miš, ampak to se mi zdej res poredko zgodi oz. skor nikoli.
Je res da sem dal še dodatnih 4k SIT za USB kartico, ampak zdej mi usaj deluje.
Druge rešitve pa vzroka, jaz enostavno nisem najdu.

Če ti bo to pomagal oz. si dobil kiro drugo rešitev pa poročaj.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZanZara ()

Pouh ::

meni je vcasih podobno delalo (pri vsakem petem zagonu ni prijela miš) -usb1.1:)
potem sem dal 10€ za kartico 5x 2.0 usb in dela normalno

_dragon_ ::

men se je to dogajal k sm dodau zvočno kartico pa inštalirou driverje zanjo - ma tut game port in pol k sm ga disablou je delala miš normalno. mal čudn sam miš pa spet normaln dela.

Sisko ::

Razer Copperhead ima težavo z zagonom na nekaterih matičnih ploščah (menda temu pravijo cold-bug). Pomagal naj bi nov firmware, ki je priložen novejšim driverjem -- glej www.razerzone.com. Sam sem zadevo kupil sinu in sem imel s to mišjo več težav kot s katerimkoli kosom hardvera do zdaj, ampak zdaj je porihtano. Težave z mišjo so bile na Asus A7N8X E-Deluxe in na Asrock 939 Dual-SATA, odpravil pa jih je upgrade firmwara in popolna odstranitev starih driverjev (postopek, opisan na Razerzone, ampak, mislim, smo le v 21. stoletju), potem pa inštalacija novih driverjev. Vmes, da ne bo kdo preveč jamral, mi zadeva ni već delala sploh in sem že skoraj obupal. Vztrajal sem samo zato, ker tale miš, ko dela, res raztura.

No, skratka, ne obupati.

Sisko

thebaloh ::

Razer Copperhead ima težavo z zagonom na nekaterih matičnih ploščah (menda temu pravijo cold-bug). Pomagal naj bi nov firmware, ki je priložen novejšim driverjem -- glej www.razerzone.com. Sam sem zadevo kupil sinu in sem imel s to mišjo več težav kot s katerimkoli kosom hardvera do zdaj, ampak zdaj je porihtano. Težave z mišjo so bile na Asus A7N8X E-Deluxe in na Asrock 939 Dual-SATA, odpravil pa jih je upgrade firmwara in popolna odstranitev starih driverjev (postopek, opisan na Razerzone, ampak, mislim, smo le v 21. stoletju), potem pa inštalacija novih driverjev. Vmes, da ne bo kdo preveč jamral, mi zadeva ni već delala sploh in sem že skoraj obupal. Vztrajal sem samo zato, ker tale miš, ko dela, res raztura.

No, skratka, ne obupati.

Sisko

Oi

Res bi rabu da mi pomagaš in sicer katere driverje si posodobu od plate al kere, men je zaboga ne prepozna mam pa plato Asus P5QC joj pa tko bi želu da mi tole dela!!!
Mam pa seveda Copperhead razerko!!
to mi napiše:


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z razer copperhead

Oddelek: Pomoč in nasveti
14982 (885) Jst
»

Driverji Windows7 za Razer Copperhead

Oddelek: Pomoč in nasveti
5964 (869) win64
»

Razer Copperhead

Oddelek: Strojna oprema
302743 (1354) Lawler_
»

katero boljšo miško

Oddelek: Kaj kupiti
181633 (1364) tris
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172047 (1593) tec

Več podobnih tem