» »

Toshiba vs. HP

Toshiba vs. HP

ta-mau ::

Zanimam se za nakup prenosnika Toshiba Tecra A8-104 in HP nx7400. Verjamem da sta oba zmogljiva poslovna prenosnika pri čemer je toshiba celo za malenkost boljša od hpja (cpu,disk,ethernet).Edina pomankljivost ki sem jo uspel zaslediti pri tecri je le ta da ima počasnejše rame ter nima prostega slota za dodajanje novih ploščkov. Pozitivno presenečen pa sem ostal ko sem izvedel o tecrinih garancijskih pogojih. Urejeno imajo namreč 3 letno garancijo, kjer v primeru okvare na željo kupca v prvem letu garancije povrnejo stroške kupčije (akcija traja do konca avgusta), kar pa menim da veliko pove o kvaliteti prenosnika.

Sam sem pristaš hpjev.Do sedaj mi je odlično služil, sedaj pa imam nekaj pomislekov, saj sem slišal da kvaliteta izdelave,komponent rahlo pada in da zadovoljstvo kupcev ni ravno na vrhuncu. Tako me zanima kakšno mnenje imate glede zanesljivosti in kvalitete izdelave obeh izdelkov.

blue ::

Ko kupuješ prenosnik je čim daljša garancija nujna, ker po mojih dosedanjih izkušnjah prenosniki zelo radi crknejo.
Trenutno uporabljam svoj tretji prenosnik (na drugem in na tretjem mi je že crknila osnovna plošča) na srečo me je drugič rešila podaljšana garancija.

Drugače pa pomoje ni neke razlike med HPjem in Toshibo v istem cenovnem razredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Compaq 6820s??

Oddelek: Kaj kupiti
314707 (2619) cankarales
»

Problem z prenosnikom hp 6715b

Oddelek: Pomoč in nasveti
71104 (1034) Zheegec
»

Katastrofalni servisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
677440 (4910) zcetrt
»

Kateri prenosnik kupiti: HP ali IBM Lenovo?

Oddelek: Kaj kupiti
152113 (1845) Carrefour
»

Najlažji prenosni računalnik - Sony Vaio, IBM, HP

Oddelek: Kaj kupiti
91658 (1483) Shatzy

Več podobnih tem