» »

Ideja

Ideja

Pretorijanec ::

Vrjetn se vam bo zdel glupo, sam mam idejo. Kva ce bi naredl se en sklad v katerga bi slo-techerji dajal stvari k jih vec ne rabjo, al pa so jih prprauln posodt. Naprimr ce ma en hladilnik, ki ga je odtrgu dol iz graficne, pa je 100% da ga nau vec rabu, ker ma gor en vent, bi ga dou na ta sklad, kjer bi ga nekdo, ki ga rab lahk uzeu. Sej vem, da se slis kt mali oglasi sam ni.

PaJo ::

Pdpbna ideja se je enkrat ze porajala, amapak takrat je bilo to misleno z komponentami:D
Samo nevem ce bo glih uspela;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

luni ::

jah po moje tud ne... kdo bi dal kaj vec kot stari hladilnik z graficne, in kdo bi rabil stari hladilnikz graficne? :)
Artificial Intelligentia

Tomi ::

Hja, no.. Zase vem, da so vse stvari, ki so mi ostale, prodane ali pa neuporabne, ker sem jih mojstrsko uničil... :O
metrodusa.blogspot.com

Pretorijanec ::

Kva pa urodje? Namesto, da bi po forumu sprasvou ce ti kdo pusot Dremla al pa ubodno zago, bi pugledu na stran, kjer bi biu razpored. Npr. 22.1.2001 do 23.1.2001 ma Dremla tapata. Pol,... Lahk bi nardil tut tko, da bi ker k ma stroje za rezkanje bakra,... napisu kdaj ma cs, da bi mu pol usi drugi, k nimamo masinerje, tezil ce nam nardi waterblock. Lahk bi tut napisu ceno.

Sergio ::

eh... tukaj lahko zelo hitro pride do kraje...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fan Cold Start Problem 8-)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141267 (1044) blazp88
»

Najtisji venti (hladilniki)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121195 (812) jRk0
»

Igre

Oddelek: Igre
351703 (1062) Predator
»

Html (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
514685 (4026) govno
»

UH Ponovno moja kišta lepo urejeno!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361633 (1056) Tomi

Več podobnih tem