» »

Najtisji venti (hladilniki)

Najtisji venti (hladilniki)

sekundek ::

Mene zanima predvsem kateri venti oz. sistemi za hlajenje procesorja so najtisji. Proizvajalc in model?

Imam pIII 650@866 in bi rad da je stvar cim tisja. Trenutno imam gold orba pa bo kmal crknu.

Gledal sem Zalmane in Titane, a so kje kaki testi glede glasnosti in kako kaj hladijo.

Kateri venti so dobri za ohisja.

Spajky ::

IMHO za S370-SocA Najboljši kompromis cena-tišina-efikasnost Titan TTC-D5T na 7V dat Pri Megahitu za manj kot 3 jurje s srebrno pasto tale: http://www.frostytech.com/articleview.c... ! .. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Privatnik ::

Tut jst tak mislim:D
Mam tut titana D5TB, pa je zlo tih, tut na 12 V, pa tut hladi ok c700@874 ne gre cez 36 stopinj, ce je v kisti 33-34. PA se cena je zlo ugodna 2.880 SIT. Pa se srebrno termalko dobis >:D

sekundek, bodi lepo pozdravljen od bratranca :)

LP

sekundek ::

Em Privatnik, a ti si tudi tle :D , al si kak frend od pravega privatnika pa ti je nick posodu.:))

drgac pa pozdrav nazaj.


Torej zalman absolutno tu mač keša.

Aja kaj pa glede venta za kisto, so pa dokaj pocen kolker sm gledu.

Privatnik ::

Jaja js sm tut tle :D

Glede ventov za ohisje, pa dobim glih dans dva 80*80 za 990Sit/kos pa ti porocam kak so, sicer jih pa tak das na 5V pa se dokaj utisajo. Ti porocam ko pridem v MB pa prklopim :) Sm gledu v Zarnci tut 80*80 pa so 1700Sit - mal prevc :).

LP

sekundek ::

Fak!

Zdej sm ugotovil da mi tile titani kaj velik ne bojo nucal, ker mam na slot1, vsaj tko je reku v trgovini.

Se kak drug vredi hladnjak, kr drgac se mi bo zmesal od ropotanja, sploh ga ne spravim vec pod 40C prej sm ga pa mel lepo na 35, in ce zaprem kisto grem kr prek 50 in pol vse zmrzne.

Privatnik ::

Ok zdej sm probu vente, pa so dokaj tihi na 12 V, vse kar dela nevzdrzen zvok so tiste male luknce k so sporane tam ko je za vent prsraufat. Itak dobim jutr verjetn dremla, pa bos odrezu tam vse stran, da ne bo tist hrupa delal >:D. Pa pol porocam kak je glesnost. Ko sm probu sam vent na 12V je biu zlo tih. Aja venti so Zalmanovi, tak da niso kr neka xy firma :D . Glede temperature, je pa zdej v kisti max 27°C, prej je blo 34, procesor pa 30°C, prej 36-37. Tko da se kr pridobi par stopinj >:D. No ce dobim jutr dremla pa zvrtam lukne, pa porocam kak bo pol z glasnostjo, pomoje se bo dal zravn spat :D

Za Slot 1 pa nevem ker hladilnik bi biu. kak je sploh sponka tam ? ce je ista pol nebi biu problem Titana gor dat, edino zarad velikosti bi biu mal problem pomoje. A ni Dragon orb za Slot1 ???

drgac mas pa tule test. Ce bos pogledu Test !!

LP

jRk0 ::

Dragon orb je se glasnejsi od golden orba:). Pa kak te ti ves, da ti bo zdaj zdaj crkno gorb?:)
You fuck up once, you loose two teeth.

sekundek ::

Zdej sm vraga razstavu na prafaktorje in ugotovil, da je lezaj mal ze zdelan in sm mu dal enega finega oljceka, in pol vse skupi dal in je hudica skor vredu ze, pa se mal je na obratih dobit.

Prej je komi da je mel 4000, zdej pa je mal prek. Tak da pomoje bo zdrzu,

Aja slot ma za prheftat 4 lukne skozi plato, pa se pol zadi da taka plosca ko zategne vse skupi. Sicer, ce zdaj ne bo tak glasn pol bom kt to pustil, morm samo nabavit vente za ohisje, ker drgac se mi bo skuhal, ko nima luft kam it.

kak pa vem, da bo crknu, jah zgubil je na obratih in ropotal ko svinja, zdej pa pravim, da sm ga mal postimal, sm dal nek silikonski olje, ka ti jst vem kakega.

A kdo ve ce majo uno srebrno pasto pr megahitu tud posebi, k zdej komi da se mam kaj gor neke pacaste bele. Pa bi pomoje pomagal en mal.

Privatnik ::

sekundek, mam jst doma srebrno termalko, mi je ostal se od mojga, tak da ti lahk prnesem, pa namazes :D Sej gre itak ful mal paste, za kaplco. Kolk se pa pozna pa nevem, kr nism probu brez oz sam z tistim belim sranjem :\\ sm meu jst tut tist na mojem original hladilniku. Uglavnom poklic konc tedna pa ti prpelem, pa se kak film sposodim >:D

Glede ventov za ohisje, pa ce bi meu te Titanove povej, pa mi jih kolega prpele iz LJ, ce bi pa rad vidu pa tut poklic, pa prpelem cez vikend enga dumu, pa lahk tut probas.

LP

Privatnik ::

Venti niso Titanovi ampak Zalmanovi :8) Mal zmestrancije v moji glavi :\\ se opravicujem

LP

Woltan ::

A veš da najtišji tudi slabše hladijo,ni pa vedno nujno.Vzemi kakega od Thermaltake (R) .;(( >:D
Woltan

jRk0 ::

moj Chrome orb je tudi zgubo obrtae enrkat, komaj 5k jih je mel. Pa sem ga vzel ven in pohal v njega ko budala (se mi je meglilo pred ocmi potem ze:D) in izpihal iz njega polno praha, pa je potem spet delal na 6k+ obratih:) pa to zdaj ponovim na kaki mesec enkrat.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere ventilatorje za na radiator?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321931 (1403) GUFY
»

ZALMAN ali ne ZALMAN

Oddelek: Kaj kupiti
9989 (736) para-site
»

kater cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201282 (846) OZZY
»

Duron700 in hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11822 (703) Privatnik
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231977 (1717) celica

Več podobnih tem