» »

Sledenje tel. številk

Sledenje tel. številk

freserovski ::

Hmmm, tare me en velik problem. Doma imamo telefon, seveda analogno linijo, najprej bi vprašal, če se da kupit tak telefon, ki ti bi na taki liniji pokazal klicateljevo tel. številko?
Zaj pa mam še eno vprašanje, preko modema se mi zdi da je to mogoče, kje pa dobit kak taki program, ali kdo ve?
Vaša mnenja so dobrodošla, saj bi rad odkril kdo me zaj***** po tel:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

rookie ::

Ne verjamem da ti bo to dealo samo ce bos imel program.Pomojem da sta samo dve verjanti da vidis kdo te je klical.Nabavi IDSNSDM in se nategni ali pa druga verjanta poklic na TELE-kom in reci da ti posljejo spisek stevilk ki si jih prejemal ( sam tezko ce ti bojo poslal, posljejo samo ce hoces list z klicanimi stevilkami).Sam pomojm da se bo dal.Al pa poklic tja pa rec da te skos en zajebava po telefonu da hocs zvedt nejgovo telefonsko.Pa za pis si datum pa cas kdaj te je klicu ( V primeru da ti posljejo list z sprejetimi stevilkami ti bo to mocno pomagalo ! ).

:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

whatson ::

ce imas analogno linijo je to programsko nemogoce (sem skoraj preprican:)... za izpisek prejetih stevilk pa mislim da bi moral na zacetku meseca poprositi, da ti zacnejo logirat, pol ti pa na koncu poslejo...

whatson.xmix.net

DoBri ::

hočeš iskren odgovor? tkole gre...: mislm, pobič, katera skrita oboževalka se je pa spravla nate...u bistvu sm ti ful fouš..:)
Več nas je, manj nas ni.

MadMax ::

whatson ima drugo polovico prav.

Telefon se da dobit ( en panasonicov nov model navadnega tel. al pa BZ Siemens Gigaset-tanovejsi, mislim da 3010), al pa kupis callboy-samostojna naprava. Na modemu je to CALL-ID -ce ga podpira...

Problem pa je, da ti telekom tega ne omogoca, ceprav novejse centrale to omogocajo (EWSD ali Iskra SI-2000 ver. 5)-izgovarjajo se na to, da zadeve ne bodo trzili, dokler ne morejo to zagotoviti vsem narocnikom (beri: dokler ne iztrzijo ISDNja). Zadeva je v SLO poskusno ze obratovala...>:D

matevzm ::

Stevilko se da izvedeti, a okrog ovinka.
Poklici na telekom, da ti povejo, kako se preusmeri pozive. To se da tudi na analognih telefonih.
Nato si preusmeri na mobitel, kjer se ti stevilke izpisujejo. Slaba stran je, da si s tem precej povecas telefonski racun (od sebe, kjer si preusmeril klic na mobitel placas sam), ce potem take klice sprejemas. Je pa to uporabno za lovljenje klicateljev ob nadleznih urah (preusmeris telefon samo ponoci).

MadMax ::

jep, matevzm, na to sm pa cist pozabu...:8)

Loki ::

Rookie telefonske cifre ti dajo sam v primeru, da se odlocil, da bos tozil osebka, ki te nadleguje.
Vcasih so jih dajali tudi tako - na request, ampak jih ne vec, ker se je velikokrat zgodilo, da je nadlegovani sam obracunal z nadlegovalcem ('dve okol gobca')

McHregec ::

preusmeri si vse klice na gsm in pol boš vedu kdo te kliče :D

asteroidk ::

jest si nebi preusmeru na gsm ...
razlog: ko bi prisel racun telefonski bi bankrotiral :)):))
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

freserovski ::

Ja, ja, skrita oboževalka, khm se je to dogajalo tudi dosti krat, sem se oglasil, pol pa vpraša če je kao jaz doma? Rečem: pri telefonu, pol pa dum dol slušalko, mislim ej! No torej ni upanja več zame, da se bi to dalo. Mogoče bojo pa stari doma kaj pritaknli, pa ISDN nabavli.
Drugače pa vseeno hvala za pomoč.

LP, Marko:D:\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

borutzi ::

Ce si preusmeris cifro na GSM ti bo na njem izpisovalo cifro domacega telefona (preizkuseno)
Bolje da se ga nabiješ kot pes, kot pa da ti ga nabije pes.

freserovski ::

Francelj: ja meni se tudi tako zdi, da bi moralo biti tako, saj gredo vsi klici praktično potem na tvoj tel. račun, tako da ta možnost ne pride v poštev. A telekomovci potem kaj zaračunajo za izpisek?
Doma mi že vsi težijo, naj si porihtam te zadeve, ker včasih kliče (kdorkoli že, tudi ob 11 zvečer):|
Saj ne rečem, mi smo se tudi zajebavali po telefonu, oz. se še zaj, samo ne tolko krat pri enem.

Kaj moreš, današnja mladina (saj jaz tudi) LOL:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

IceIceBaby ::

Dobijo se telefoni ki podpirajo to. Sicer nevem točno kir model je to, vem pa da je Siemens in kosta približno 50k.
Js osebno bi fajn premislu preden bi dal 50k sit za navadn telefon, ampak če rabiš zadevo pač rabiš :)
Drugače pa dela v praksi isto kot pri gsm ali isdn.

PaJo ::

Hm... malo si vsekal mimo, namrec CLIP na navadnem tefonu ni pogojen samo od tefona ampak tudi od nasega preljubega Telekoma, kateri ga mora aktivirat v centrali, kar pa ti nebodo storili nikoli, ker pol bi skoraj vsi to hoteli met in kdo bo pa potel se sploh ISDN kupo>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

g0Run7 ::

poklici na telekom in zahtevaj da ti vklopijo lovca(tako oni temu pravijo), ce imas dejansko potrebo - stvar niti ni tako draga, v glavnem to ti vklopijo, potem pa konec meseca dobis izpisek stevilk ki so te klicale, to je to, as easy as that


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asterisk telefonska centrala

Oddelek: Omrežja in internet
152561 (2030) klemenst1
»

Skrivanje telefonskih številk (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6711838 (10085) V-i-p
»

prihodni klici

Oddelek: Loža
221239 (881) Dragi
»

TELEKOM !!!

Oddelek: Omrežja in internet
442455 (1795) tejo
»

DOSEGLJIV KO SURFAŠ

Oddelek: Strojna oprema
91501 (1316) Ip3t3rI

Več podobnih tem