» »

gmail ?

gmail ?

a9753 ::

oj!

se da v gmailu zlistat maile po size ali searchat maile večje od ene velikorsti (recimo 1mb)?

hvala

mitja_i ::

Gmail ne omogoča listanja po značilnostih. Lahko uporabiš "has:attachment" za iskanje po tistih sporočilih, ki imajo priponke. Predlagam, da najprej izbereš pravo Oznako.

Ukaze za napredno iskanje lahko pogledaš tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitja_i ()

Storm ::

Gmail se me ne zapomni. Obkljukam opsijo "zapomni si me na tem računalniku", vendar morem vedno znova vpisovat username in geslo. A se da kk to uštimat?
Markec The Great

Jan987 ::

morš met piškote uključene

Storm ::

Glede na to da imam na večini straneh to varianto, da si me zapomni, potem jih verhetno imam, ampak le gmail mene prepozna, enako v službi...a ostalim dela normalno?
Markec The Great

Storm ::

A se da Gmail pošto gledat prek mail clientov. Kak je ingoing in outgoing nastavitve za račune?
Markec The Great

robbe ::

Tole ko imate da se vas zapomne na računalniku se mi zdi da to lahko narediš samo na enem računalniku, ko boš to naredil na drugrem ti potem na prvem ne bo delalo. Sicer pa lahko zadevo rešiš s pulginom za firefox, ki se ti vedno avtomatsko prijavi v gmail sistem.

robbe ::

Da da se gledati pošto v mail klientih, za nastavitve za POP si poglej tukaj.

enough98 ::

@Storm: ce mas mozillo, se to da resiti s password managerjem.

dire ::

Tudi jaz imam težavo s geslom.Imam vključene piškotke....Mozzilo in bi rad,da mi ni treba vedno ko se prijavljam v gmail vpisovati gesla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail preko Outlook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
66210 (5101) vojko123
»

Gmail poštni odjemalec na Tuštelekomu

Oddelek: Pomoč in nasveti
62485 (2227) DC-
»

Comodo : Gmail

Oddelek: Informacijska varnost
71240 (1240) Matko
»

Gmail podpira odslej tudi IMAP (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8710355 (10355) Gandalfar
»

Ukraden račun na Gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
52215 (1861) 5er-->

Več podobnih tem