» »

athlon 850 oc..

athlon 850 oc..

ls ::

ej do kolk vam rata ta proc navit.. men vec kot na 900 ne gre:(( na 950 ze ne pride vec u windowse
plata MSI k7t pro2a - flashana z overclocking biosom, ventilator pa je Evercool ND9.

kaksen nasvet? pliis

msmiha ::

Značilno za to plato. Meni sicer gre Duron 800 na 1017
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kuglvinkl ::

Znebi se tega krepa od Evercoola. Poleti sem imel na nenavitem D850 56 C! Zdaj pri 950 + airflow + Volc 6 + srebrna pasta 38 C.

Dude, če hočeš resno navijat, moraš za to ustariti dobro, temu primerno okolje.

Plata: to je KT133 chipset? In pa, kako si navijal, FSB ali množ.?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

ls ::

evercool hladi uredi.. bols kot chrome orb kar sm meu prej in se precej tisji je. navijal sm z mnozilnikom, na 9.5 se zbudi normalno sam se obesi na poti v windowse. ce visam fsb dela stabilno na 9*105 , 8.5*110 in 8*115. katastrofa:)
proc se ne pregreva, ima max 50 stopinj po polurnem ful loadu. termalna je neka silikonska bulsi kot nic. k7t ni ne podpira 133mhz, sam do 132:)

VASkO ::

imas ze za izbrati 132mhz FSB, samo cipset podpira na tej plati nekje do 110mhz, tako da moras s to plato preko mnozilnika navijat. Voltazo si kaj dvignil, ko si skusal naviti?

ls ::

aleluja:) sm nalozu zdej XPje gor in mi dela stabilno na 950 (9.5*100). tud na 1000 zdej boota kar mi prej nikoli ni (na poti v winse se obesi - a bi z boljsim hlajenjem lahko procesor delal na tej frekvenci?). voltazo imam zvisano ze od zmeri, na 1.85. s fsbjem nisem nic se proval navijat kr trenutno nimam casa. kaksen vpliv pa ima tista druga voltaza ki jo lahko spreminjas iz 3.3 na 3.45?
lp

Golden eye ::

Men se zdi, da ti XP-ji niso nič pomagali. Zato, ker sem tud jest že to probu pa ne dela. >:D

ls ::

ma pomoje tud ni zarad xpjev, sam vazno da dela:P sm naredil voltage mod uciri tko da je max voltaza 1.9V, sam na 1ghz ga se zmeri ne morm spravit:( je krivo hlajenje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se da celerona 667 MHz na 1GHz?

Oddelek: Navijanje
221379 (1057) TribesMan
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121005 (766) morphling1
»

Nekaj malega za mozgane napenjat (OCjanje)

Oddelek: Navijanje
231430 (1085) zizi
»

Fsb (ram) speed in modifikacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111467 (1238) morphling1
»

kako navit DURON@MSI PRO2

Oddelek: Navijanje
121055 (887) BlackHole

Več podobnih tem