» »

GPS software za mobilne telefone

GPS software za mobilne telefone

BliskVeliki ::

Vem, da ta tema ne paše ravno v sklop računalništva, ampak kljub temu upam, da mi kakšen od vas računalniških zanesenjakov zna pomagati pri naslednjem problemu.

Imam telefon Sony Ericsson w800i in Bluetooth GPS. Svoj telefon bi tako želel usposobiti kot GPS navigator. Pri tem pa ne želim uporabljati GPRS prenosa, ki ga npr. ponuja Simobil, saj se mi zdi razmeroma drag. Tako bi raje uporabljal ustrezen software za telefon, ki bi mi omogočal uporabo kart, ki bi jih lahko naložil na spominsko kartico. Torej, da bi vse skupaj delovalo podobno kot Garmin GPS sistemi, pri katerih je strošek edino nakup naprave in mape/karte, delovanje in uporaba pa je brez stroška.

Ali kdo pozna ustrezno rešitev (GPS software za SE w800i z uporabnimi kartami/mapami)? Za pomoč ali nasvet, bi seveda bil zelo hvaležen, pa kdo drug najbrž tudi :) LP

OldSkul ::

Na tem telefonu mislim, da ni Symbiana, torej GPS odpade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

BliskVeliki ::

Res je, nima Symbiana. Torej v upoštev bi prišla samo javanska aplikacija.

OldSkul ::

Ne bo šlo no...

Kupi Yakumo EasyGo na ebayu za 120€... se da gor lahko MioMap 3.2 za katerega so tudi zelo dobre mape, med drugimi tudi Slo mapa.

bosto ::

Spot : ni zastonj, pa tudi drago ne. Je pa prakticno neuporabno ce mas gps ki ima kak powersaving mode kjer se izklaplja. Na zalost spot ne naredi ponovne povezave ko jo izgubi ... vsaj v prejsni verziji je se bilo tako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37483844 (41859) mailer
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929656 (6257) globoko grlo
»

Sony Ericsson G705?

Oddelek: Kaj kupiti
81340 (1219) Steinkauz
»

nokia n95 in navigacija

Oddelek: Mobilne tehnologije
335146 (4002) kiFni
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517442 (13169) AtKo

Več podobnih tem