» »

dreamweaver 4.0 vprašanje

dreamweaver 4.0 vprašanje

Jure2k ::

Sem eno spletno stran naredu, pa me zanima kako bi omejil stran, ki se odpre, da se nebi odprla čez cel zaslon?? :8)
BTW to bi rabu da bi se mi v taki obliki pojavila povečana slika, ko klikneš na minislikco.

R0K ::

To pa nardiš tako da določiš tabelo določeno višino in širino (v DW je to simple) in pol se bo v vseh browserjih in na vseh resulucijah prikazovala ista stran oz iste velikosti bo ...

glede slike pa tko ... prvo moreš ono orginal sliko zmanjšat, pol daš pa sam lepo link na njo, da se prikaže orginalna slikca ...

Jure2k ::

jest bi rad, da bi se slika odprla in bi bilo okno veliko sam tok ko je slika velika.
Pomanjšal pa to sem jih pa že, sam mot me, da se jih ne more zrihtat, da je stran z zaklenjeno velikostjo (oziroma jest tega ne znam narest):'(

rc-car ::

To kar ti hoces moras narest v JavaScriptu.

Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Jure2k ::

s kerim programom bi pa to stvar najhitrejš nardiu?

rc-car ::

Notepad.. >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Jure2k ::

no tega se pa jest najbrž nebi lotu, razen če za zadevo dobim step by step navodila (s slikcam- tko kt za lego kocke:O)

R0K ::

Pobrskaj tukajle ...

Drgače je pa res, da je najbolj, da pol to kodo vnašaš v Notepadu ... sam tut v DW 4 gre zlo lepo ... k ti še obarva če kaj ne štima, pa še hitrej bo šlo ...

Jure2k ::

najlepša vam dala. . . ups hvala:D
Se bom kr lotu dela morm še najprej tapravo zadevo najdt izbira je pa kr velika8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje narediti spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
281685 (1256) MihaFirst
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
4712673 (11866) Ziga Dolhar
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383151 (2373) Highlag
»

Moving to the next stage

Oddelek: Izdelava spletišč
201310 (1081) R33D3M33R
»

Pomoc pri oblikovanju html strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
221498 (1289) matic

Več podobnih tem