» »

Verbatimov USB ključ in program V-Safe

Verbatimov USB ključ in program V-Safe

Mazo ::

Pozdrav vsem !!!

Pred kratkim sem kupil Verbatimov USB ključ 2GB za 8000 sit. Ključ ima funkcijo dati pod PASS del prostora.To se rihta preko programa, ki je na ključu že serijsko bilo. Danes sem hotel formatirat tale ključ in tudi sem, vendar sem z formatiranjem izbrisal tudi program V-Safe, ki je namenjen temu, da upravlja mesto na ključu (pozneje sem videl na eni strani, da ima program opcijo FORMATIRANJE-tukaj bi moral, ne pa v DOS. Sedaj pa ne morem nikakor več dobiti 2GB, saj mi je tisti program zaklenil pod zasebno 90% mesta. Ali kdo pozna kakšno možnost, kako bi se dalo nazaj spraviti tistih 90% mesta? kako se pa dela z programom WINHEX? Po mojem bi se dalo, an? Samo problem je v tem, da ne vem delati z programom.

Lepo Vas prosim za pomoč:(
  • spremenilo: Mazo ()

gumby ::

si probal na strani proizvajalca kaksen driver ali kaj takega najt?
my brain hurts

Mazo ::

Ja, samo ni driver-ov za usb ključ za XP. Newem no, sem že čisto obupal. ;(

Mazo ::

Fora je v tem, da dam DOS formatiranje in tudi tam mi kaže samo 19 mb od 2bg

DominusSLO ::

Na uradni strani od verbatima boš 100% dobu ta tvoj V-safe program ;)

edit: tle maš link- klikni me!
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Zgodovina sprememb…

Mazo ::

Ja, dobil sem vendar ne gre ..........>:D

DominusSLO ::

Mora it....... si pobral pravo verzijo programa? 3 različne so glede na serijsko št. ključa...
V skrajnem primeru lahko tudi na verbatim support pošlješ mail z natančnim opisom problema...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Mazo ::

Samo fora je v tem, če bi ključ delal kot treba, bi se dalo formatirati v dos in bi kazalo 2gb in ne 19 MB. Malo sem razmišljal in sem ugotovil, da boljše bo, da pošljem na servis, ker imam garancijo. To stvar pa itaq ne morejo šraufati :D tako da po mojem dobim novi ključ in tam bom pazil kako formatiram :D

darkolord ::

Poglej še morda, da ti ključek ne nardi 2 pogonov... Jaz imam enega takega, ki naredi 2 (enega majhnega (pod floppy; mislim da so gor utilitiji pa to) in enega s preostalim prostorom)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

b ::

Ti gnetes bedarije.

Ravno v prejsnjem postu ti pise, da imas na kljucku verjetno 2 particiji, eno malo za orodja (ki si jo formatiral in je na njej bil tudi tisti program), ter drugo, na kateri so podatki (verjetno zaklenjeni.)

perci ::

Mazo: Malo lepše se obnašaj do ljudi, ki ti želijo pomagati. ;(

Mazo ::

No, ni dveh particij, ni šans....................našel sem enostavno rešitev brez DVEH (lol) PARTICIJ :D
Uredil sem sektorje na ključu in dela !!!!!!!!!!!! in ne 2 particiji:D :D :D :D

Pujcek ::

Software Deletion:

If you have accidentally deleted or removed the VSafe 100 software from your drive, or if you can only see the area name PublicZone on the drive, you can download the software here.

On the side of the drive there is a serial number, written in small black lettering:

If the initial digits of your serial number are between 520 and 528, please download VSafe 100 First Version.

If the initial digits of your serial number are 529 upwards, please download VSafe 100 Second Edition.

If your serial number begins with 6, please download VSafe 100 Third Edition.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Mazo ::

eee...., resno?
To sem 1. probal!
Lepo sem napisal, da drugače ni šlo, kot da sem sektorje "popravil" >:D


Kaj vam je narod, ej?

blackmack ::

Daj povej malo kaj si naredo. Mam enak problem z canyon ključkom. Samo na njem mam 2 pogona in ne particij in bi rad mel samo enga.

Zgodovina sprememb…

Mazo ::

Enostavno............sektore na ključu urediš............to bi pa mogel videti ker vsak ima drugače:D

darkolord ::

Pa kaj ti je, ej?

Pujcek ::

no dej razloz kako si uredil sektorje no!?
:)

Mazo ::

Pa kaj je z vami.......naj voham pod katerimi sektorji ima 2 particiji ali kaj......program je WinHex

toky ::

sem imel isti problem, kot MAZO. Iz njihove strani dobiš program V safe100 ( odvisno od serijske št. USB ključa zaenkrat so 3 verzije). zaženeš priogram greš v nastavitve..... format..... in je ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Format usb ključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
253926 (1835) Skylord
»

USB ključ PLATINUM ne deluje pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
72325 (2325) kmetek
»

Usb mp3 kluč zaupni podatki

Oddelek: Pomoč in nasveti
223043 (2221) StajercSSS
»

USB ključ error => disk is not formatted

Oddelek: Pomoč in nasveti
194088 (3645) muzičar
»

Varnost za ta in prihodnji teden (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
526240 (4974) Poldi112

Več podobnih tem