» »

Kaksen digitalc priporocate

Kaksen digitalc priporocate

enxtip ::

Pozdravljeni!
Danes grem kupiti digitalni fotoaparat ker bi mi nujno potreboval pa me zanima katerega priporočate tam do 300 eur (+-20gor dol).
Uporabljal bi pa ga za kaksne zurke, obcasen izlet.....pac vsakodnevno fotografiranje.

Hvala!:D

trek@s ::

ja zdej odvisno kaj pričakuješ od aparata... Hočeš da je zelo mali in gre v vsah žep, hočeš da ima velik zoom,... No nekaj srednjega je npr Canon A630.

kixs ::

Ce zelis imet za zurke in za vsakdanje zadeve, potem priporocam cimmanjsega. Kaksen Casio Exilim. V tem primeru bi bil se boljsi kaksen GSM z 2Mpix in 2x opt. zoomom, ker ga imas res ves cas s sabo.

Za kaksne izlete pa pride prav kaksen z vecjim objektivom in tudi vecjim opticnim zoomom.

lp

enxtip ::

Gledal sem canon A630, A640 ter Canon S3 IS.
Razmisljam med temi nekje.

luky ::

Malo si še poglej Canon A550, prišel na tržišče februarja. Zelo dober digitalc.

nonenone ::

olympus mju 750, 800, dobre slike, majhen za v žep, vodoodporen, lion baterija (zelo pomembno), veliko variant imajo

enxtip ::

Po eni strani sta mi vsec canon A640 z 10Mpix pa Canon S3 IS s 6Mpix vendar mi je S3 IS boljsi ker ima vecji zoom, pa me zanima če ima kdo izkusnje s katerim od teh.

enxtip ::

Pisite kaj

MEDENA ::

tema za digitalce par štukov višje >:D

Tic ::

Canon S3 IS


Ga ne dam iz rok. Res všečna zadeva, samo ne gre v žep :)
persona civitas ;>

enxtip ::

Hvala!
Kupil sem ze Canona S3 IS.
Res dober digič, samo morem pregledat vse funkcije ker jih je kar dosti.

:D :D :D :D

Tic ::

Na koleščku zberi C, pol si pa ostalo ročno naštimaš :)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

OldSkul ::

Ne vem no. Tud jst sm bil takega mnenja, da je najboljš če že kupiš nekaj, kupit super stvar, kar S3 tudi je. Toda problem je v njegovi velikosti, saj kljub temu, da misliš snemat z njim na žurkah in ne vem kje še vse... to na koncu ne boš ravno počel ravno zaradi velikosti. Recimo Ixus, nima takega zooma in funkcij, je pa super prenosni potoaparat, z njim lahko posnemaš marsikaj, marsikje in to v odlični kakovosti.
IMHO

intelček ::

razmisljam o Sony Cyber-Shot DSC-W290
ga kdo ima, in kaksna je kakovost filmckov in zvoka?
airsoft


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363114 (2602) gremlinatorv
»

Digitalni fotoaparat 'dilema'

Oddelek: Kaj kupiti
241685 (1414) Koci
»

Katerega digitalca kupiti do 400evrov

Oddelek: Kaj kupiti
462375 (1890) leonius
»

Kateri digitalni fotoaparat se splača

Oddelek: Kaj kupiti
322682 (2017) Brane2

Več podobnih tem