» »

Problem PO odstranitvi Spyware Doctorja - ni povezav, dolgo zaganjanje

Problem PO odstranitvi Spyware Doctorja - ni povezav, dolgo zaganjanje

Teych ::

Pozdravljeni!

Ponovno se na vas obračam z vprašanjem... Mogoče bo vse malo na dolgo napisano, ampak upam, da se bo mogoče našla kaka rešitev, ki ni zgolj format c:

Torej, včeraj sem inštalirala Spyware Doctorja, a sem takoj po inštalaciji oz. "registraciji" opazila, da računalnik zelo počasi dela in sem ga takoj odstranila. No, vsaj poskušala odstraniti. Kar naenkrat mi je začelo ven metati neke pop-upe, pa opozorila, da se bo računalnik resetiral čez 40 sekund, opazila sem, da nekaj piše da se spreminjajo internetne nastavitve in nekaj v NODu, nisem prepričana kaj, saj mi je vse prehitro ugasnilo. Preden se je računalnik izklopil, se je še 1x povezal na internet (siol adsl).

Nooo, ko se je ta zadevščina zaključila, sem ponovno zagnala rač., ampak tukaj nastane problem... windowsi se nalagajo najmanj 10 minut, namizje je brez start menija, internetne povezave sploh ne obstajajo! Delam lahko le s task managerjem pa še to rabi celo večnost, da se kaj zažene... poskusila sem že safe mode, pa system restore pa se sploh ne odpre...

No, če pa se prijavim kot administrator pa se pokaže namizje z vsemi ikonami, ki jih lahko odpiram,lahko delam s total commanderjem, odpiram slike, muziko, vse...

Lahko sploh kaj naredim, ali je edina rešitev format? Kaj se je sploh zgodilo v teh par minutah, vdor, al kaj? In mimgrede, je mogoče tukaj kdo iz Postojne ali okolice, da bi mi priskočil na pomoč? :\ :D
Hvala za prijaznost že vnaprej in LP!

primzx ::

al maš Optixa al pa en običajn virus, nism še prepričan:\ . Skratka zamuštran maš vse skupej. Veš kai nared. Zažen računalnik v "SAFE MODE", tako da na zacetku pritiskas F8(standradne osnove plosce) in izberes "safe mode". No ko se ti vse naloži, začneš iskat tisti "nepridiprav". Uporabljalj programe in podobno. Tok za zj. Če pa še ne bo šlo bo pa treba Hijackat al pa kake Fixe dobit.:\

lep dan(če je)

Teych ::

Hja, vcer sm ze v safe mode neki štelala, pa brisala ven vse v povezavi s SD, pa nič... najbrž je še velik drugih zadev, ki pa jih žal ne poznam, al pa se jim kako drgač reče... Sem pa tudi Hijacka uporabla, pa je najdu neki sumljivega, češ, ni internetne povezave, ker manjka SD filter (LSP??), al neki tazga in baje da rabim en fix, do katerga pa žal ne morem, ker ne morem vspostavit povezave... kr neki... :\ Aja, pa spybot pa ad-aware nč ne najdeta, niti nod ne...

Jah, res ne vem kako pa kaj sploh iskat, pa še na šihtu sem, tko da... če ne drgač, poročam jutri, če pa se še komu kaj sanja pa kar z besedo na dan! :D

(ja, dan je dokaj lep!)

Ethical ::

am slaba novica, LSP ti sluzi aka podomač povedan gonilnik za to da se sploh lahko povezes na net(softwersko). obstaja tudi LSP fix, ki ga najdes tukej. Am zezen aplikacijo in ce bo napisal "no problems found" potem je kul. V nubenem primeru pa ne "removej" kakrsnih koli Dll al pa sys datokek, razen ce ves kaj delas, ok?.:\ Porocaj mi potem ko si zlovdas ta LSPfix.

Lep dan
Unigraphic NX4, ME10.45 powered by AMD Opteron 165 DC, GPU X1900XT-R580


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ponovno zažene namesto ugasne

Oddelek: Strojna oprema
406586 (3399) solatko
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15442887 (24927) BorutK-73
»

Virus policija

Oddelek: Pomoč in nasveti
3311558 (9387) solatko
»

Računalnik zmrzne, ko se povežem z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261540 (1195) solatko
»

Virusi in druga svinarija

Oddelek: Pomoč in nasveti
323968 (2894) grofsi

Več podobnih tem