» »

Clocky v trgovinah

Clocky v trgovinah

Gadget Review - Tisti, ki radi spremljajo novice o različnih bolj in manj praktičnih ter inovativnih izumih, gotovo poznajo Clocky -- budilko s kolesi, ki se vsako jutro odpelje najde novo skrivališče, s čemer poskrbi, da ne zamudite v službo/šolo.Do pred kratkim je šlo zgolj za prototip, a očitno je bila ideja dovolj dobra, da so Clocky-ja obrili, zapakirali v komercialno bolj ustrezno pakiranje in poslali na police trgovin. Na voljo je v nekaj nevpadljivih barvah, zanj pa boste odšteli petdeset dolarjev, pravijo na Gadget Review.

19 komentarjev

RejZoR ::

Ja, najbolje je, ko se ti zadeva odpelje iz hiše in je sploh ne slišiš:D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Shegevara ::

ne ta zadeva je huda.. pa to sm gledu je blo tudi na discoveriju

kuglvinkl ::

To je zame!

__luka__ ::

tole pa ni zame. me zbudi že prvi pisk iz mobitela, u bistvu me zbudi že vibra. večji problem je da sem zmožen izklopit budilko med spanjem :D . bi rabu tako k se je ne da izklopit preden ne začne zvonit :))
lp
the truth is out there

Bramac ^^ ::

Sj zato pa rabiš dejansko tako! Ker moraš vstat iz postle da jo lahko vgasneš..

Sicer je pa tut veliko v glavi, če vem da moram vstat potem se včasih zbudim še celo pred budilko, če pa ne pa pač vsekam po budilki in grem naprej spat.

BluPhenix ::

dumbo, isti problem. Slišim telefon že ko vklopi zvočnik. A ga velikokrat izklopim, k oniti ne vem kdaj. Ko vstajanje ni nujno točno se sploh ne spomnem kdaj sem ugasnil alarm.

Clocky is the way. Samo kaj ko se bojim, da bi ga po 1 tednu dal v kletko :D
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Jaka83 ::

Mene tudi zbudi vsaka malenkost (če nisem preveč utrujen), mobitel mi povsem zadostuje za bujenje ("House of the rising sun" se začne vrtet :D ). Vstat mi pa ni problem, če je treba.
Se pa tole sliši zanimivo za ljudi, ki jim vstajanje dela probleme. >:D

Goldee ::

Zanimiva stvarca. To bi blo primerno za mojga cimra. On si nastavi uro za ob sedmih (čeprav mora dejansko ustati ob osmih) in potem eno uro pritiska snooze.
Po drugi strani pa se js takoj zbudim, že ob najmanjšem šumu.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Matheeew ::

Ne vem, ne vem....

Pri meni je težava, da že itak dajam mobitel (budilka na mobi.) čim dlje od postlje in moram vstat, da izklopim budiko.

Sam zjutraj pa... vstanem-->izklopim-->se uležem nazaj|O

Še kakšen elektrošoker montirat pa bo...>:D

drejc ::

Se da to kje prek neta že naročit?
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

mtosev ::

LOL eni boste placali za to

HAHA
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bond007 ::

mtosev, ljudje plačujejo še za kake bolj glupe stvari. :D :\

Tole pa je lahko koristno in malo tudi zabavno - ker veliko ljudi imajo obrambni mehanizem proti budilkam .. pač poklopiš pa spiš naprej.

desperados ::

hm tole si bom pa js naredu:D

BigWhale ::

Jaz pa ponavadi vstanem par minut preden zvoni ura... Pod pogojem, da spim vsaj pet ur.

simnov ::

ha ha 50 dolarjev pri nas bo prej 500evrov

simnov ::

oh lol to te kap če se mu takole odtrgaa

GizmoX ::

No ja, pri meni učinkuje, da si na mobilcu nastavim budilko, potem pa mobilca dam na drug konec sobe, tako da moram vstati in narediti par korakov. In ker si ponavadi to nastavim tako, da je umes še računalniški stol, me potem stol bolj zamika kot postelja0:) Alarm na računalniku (da se samodejno zažene) imam ob enakem času, tako da le prižgem monitor, preberem jutranje novice, potem pa sem kot prerojen.:D

Drugače pa tudi mene zbudi že malenkost. Moja budilka na mobilcu je v bistvu le vibrator brez zvoka:D
udirač => uni. dipl. inž. rač.

KoKi ::

No ja, pri meni učinkuje, da si na mobilcu nastavim budilko, potem pa mobilca dam na drug konec sobe, tako da moram vstati in narediti par korakov.
# hackable

SodVina ::

Jest bom pa kupu tega clocky-ja in ga zmodificiral tako, da se ga bo dalo ugasati z daljincem :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budilka

Oddelek: Kaj kupiti
183086 (1319) JackOdpirac
»

Alarm ura

Oddelek: Kaj kupiti
111900 (1803) Rias Gremory
»

Clocky v trgovinah

Oddelek: Novice / Ostale najave
194407 (3367) SodVina
»

Podeljene Ig Nobelove nagrade

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
184551 (3439) MrStein
»

Budilka - GLASNA

Oddelek: Kaj kupiti
162740 (2496) Mr_Globus

Več podobnih tem