» »

Predelava Mac G3 ohišja za domovanje PC-ja, avtorja suntrace1

Predelava Mac G3 ohišja za domovanje PC-ja, avtorja suntrace1

Slo-Tech - Slo-Tech je zrasel na entuzijazmu navijalcev in modifikatorjev, običajno so imeli/imajo staroselci ST-ha veselja do obojega. Da je modificiranje še vedno razvito, je dokazal suntrace1, ki je pred dobrim letom oznanil, da bo predelal Applovo ohišje G3 za domovanje PC-jevskih komponent.

Projekt je končan, v tej temi pa si lahko ogledate proces izdelave in fotodokumentacijo.



Čestitke in pohvale tudi iz naše strani!

4 komentarji

lorenz ::

Blasphemy !!!


G3 je v osnovi neka ideja,design in koncept, od zunaj in znotraj.
Zadeva je znotraj poriktana v nullo , cisti v nulo nastudiran ind.design, nobena stvar ni prepuscena nakljucju.
Ne razumem zakaj je treba v tako lepo kisto tisat to sranje od PC-ja.
Ze ko vidim od zadaj te "bilige" pisane konektorje (lpt,monitor,key) mi gre na praznenje zelodca, da se o kabelski solati raje zadrzim.
Verjetno je za tako solato (PC) bolj primeren kak zajcnik.

Ni osebno ampak kot kritika ideje nasploh.

opeter ::

Se v nekem kontekstu pridružujem prvemu postu. Vsekakor pa čestitke, da je suntrace uspel spraviti v G3 ohišje PC svojih sanj.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

suntrace1 ::

Hvala za objavo, sem bil zelo presenečen, da je kar na prvi strani :8)

Zakaj G3? Iz vseh naštetih razlogovlorenza, ohišje je res premišljeno do potankosti in funkcionalnost je še vedno enaka, samo da je pač notri drobovina PCja. Poleg tega bo PC z mano romal na poti med fakulteto in domom, če bo potrebno.

Zakaj PC? Ker je namenjen programom, ki na Applu ne delajo. Kruta realnost.

Kablovje tudi mene moti in bo to zagotovo naslednja stvar ki jo je potrebno rešiti. Z modularnim napajalnikom in kratkimi sata konektorji se bo dalo doseči enako estetiko. Trenutno ga nujno potrebujem in že samo dejstvo, da se ja agonija čakanja končala, sem hotel deliti z ostalimi veselje, je pa to seveda projekt, ki se nikoli ne konča :)

TribesMan ::

suntrace1 ne se sekirat... lastniki Appleov slabo prenašajo ko vidijo da kdo vgradi PCja v Mac ohisje :>
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Gaming-office komp

Oddelek: Strojna oprema
53090 (3035) dzinks63
»

Vaš rojstni dan (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1078199 (6189) Looney
»

kaj rajši slo-comp al slo-tech

Oddelek: Slo-Tech
392564 (1696) goba

Več podobnih tem