» »

MSN - unsafe files

MSN - unsafe files

masterpsi ::

Ok zdej sm si vzel mal časa da se mal ukvarjam s problemom pošiljanja datotek. Imam msn 7.0xxxx (ne nimam 8.0 live ker sux!) in hočem sprejet datoteko. Javi error (v bistvu niti ni eror) "This file has been blocked because it is potentially unsafe". IN MP3 IZBRIŠE. Ok pol to vpišeš v google in dobim "programček" http://www.mess.be/pafiledb/pafiledb.ph... , ki med drugim tudi odstrani to nevšečnost. Ok restartam MSN, sprejmem še 1x mp3 in ko kliknem nanj v msnju mi javi naslednjo napako.



kliknem na tisti help (v upanju da mi bo prvič v življenju windows help pomagal) in mi reče, naj poiščem file na disku, desni klik, properties in odkljukam Unblock. Kje naj obkljukam Unblock če mi je MP3 spet brisalo iz diska.

Edina rešitev je, da pošiljatelj spremeni datoteko iz *.mp3 v *.xyz , kar je bilo do sedaj uspešno, sam me zanima če je še kaka možnost.

LP

iskra ::

Najbolje je tako: sprejmeš fajl in predn odgovoriš na tisto okence, skopiraš fajl na drugo lokacijo. Original bo po kliku na OK zbrisalo, kopija pa bo ostala.

Sam sem to rešil tako, da si med klapo pošiljamo zararane fajle.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

;-) ::

Mah to moti večino uporabnikov, ki si kaj pošiljajo, nevem zakaj sploh je potrebno met tako "varnost" če je microsoft itaq v pi**.

masterpsi ::

iskra:ja to sm pogruntal. Al pa kr odpreš iz downloadane lokacije.

ewwer:ma sej ok da je varnost, sam ne pretiravat s slikami, mp3ji, itd. exe, rar, pa še kako končnico ok nej bo.

LP

jurre ::

jz pac nikol ne klikam datotek v msnju. Kaksne slike ja, k jo takoj odpre, mp3 pa vem da bo zbrisal, pa raj v total cmd-ju odprem mapo prejete datoteke pa tam kliknem...:\

Ted ::

Uporabi A-patch in tudi te težave ne bo več8-) .
Mah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676011 (16652) tilinho20
»

Windows Security Warning - mi bo požru živce!

Oddelek: Operacijski sistemi
111966 (1659) veteran
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117672 (13352) 64202
»

MSN Messenger 7.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
5837032 (35104) R33D3M33R
»

messenger 7.0

Oddelek: Programska oprema
484964 (2740) Jan987

Več podobnih tem