» »

Računalnik, računalnik na mizi povej, katera najlepša v deželi je tej?

Računalnik, računalnik na mizi povej, katera najlepša v deželi je tej?

engadget - Programsko prepoznavanje z (nadzorne) kamere zajetih obrazov je lahko uporaben pripomoček organizatorjev nogometnih tekem (ni plemenskih pretepov, ker huligani ostanejo pred vrati), lastnikov igralnic (ni težav zaradi prezadolženih iskalcev sreče), in podobno.

Tokrat pa je v pripravi programska oprema, ki bo povedala, ali ste lepe (ž. sp.), natančneje, ocenila bo vaš obraz z oceno od 1 do 10. Program bo vaš obraz primerjal s knjižnico obrazov 200 osupljivo lepih žensk iz vsega sveta in vam povedal iskren odgovor na vprašanje, ali je vaš obraz lep.

Program je namenjen cost/benefit analizi lepotnih operacij, ex ante in ex post, se ve.

9 komentarjev

R33D3M33R ::

In osupljivo lepe ženske izbira kdo? Pa ne menda tisti, ki so programirali :) .
Če se bo uporabljalo le za lepotne operacije, ok, bi še nekako šlo, če pa bo prišlo v masovno uporabo bomo pa lahko priča tropu jokajočih in po življenju segajočih si deklet, ko bodo razočarano ugotovile, da nimajo "desetkice". Glasujzame anyone? ;)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

nevone ::

Pozivam vse ženske, da bojkotirajo takšno uporabo tega softvera.

Avtorjem programa pa predlagam, da program prilagodijo tako, da bo rezultat viden samo tistim, ki bodo dosegle več kot 6 točk. Torej če si/sem res "zelo lepa", prav, če pa nisi/nisem tako "zelo lepa", pa tudi ni treba da ti/mi pove kako "zelo si/sem grda". Fair enough?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

A. Smith ::

Po statistiki so ženske, ki se poslužujejo lepotnih operacij manj samozavestne in bolj nagnjene k depresiji. Ampak če bo tisti softver prišel v masovno uporabo, bo služil kot reklama za operacije. Ergo - ocene, nižje od 6 bodo obstajale. Slaba kombinacija.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

opeter ::

In kako bo dotični softver meni povedal če sem lep, ko pa ima ženske obraze v podatkovni bazi, jazu pa sem moški? Ali pa je načrtovan za tranzvestite?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kuglvinkl ::

Zaenkrat samo za ženske. Podatki namreč.

MrStein ::

Torej če si/sem res "zelo lepa", prav, če pa nisi/nisem tako "zelo lepa", pa tudi ni treba da ti/mi pove kako "zelo si/sem grda". Fair enough?

Ja, samo ce potem program ne vrne rezultata, bodo itak vedle, "da so grde".

Bolje, ce v takem primeru vrze blue screen, da bodo v negotovosti >:D
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mercier ::

Tole bi lahko popucalo psihijatrične ambulante. Bi namesto večerje kozlale le tiste najstnice, ki dejansko bodo manekenke. :)

nevone ::

>Ja, samo ce potem program ne vrne rezultata, bodo itak vedle, "da so grde".

Jah no, bodo vedele da niso špica, ampak še vedno jim ostane upanje, da je ocena 6 in ne 1.

>Bolje, ce v takem primeru vrze blue screen, da bodo v negotovosti

Hehehe....dobra ja!

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

WarpedGone ::

ne, če je pod pet naj nardi underflow in vrne default: 10

>:D
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prepoznavanje slike - diplomska

Oddelek: Programska oprema
102639 (2192) velkastala
»

prekinitev najemne pogodbe, pravice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517854 (6182) xsum1
»

Potrebujem zastonjski generator slik človeških obrazov

Oddelek: Loža
171894 (1475) PersonaRudis
»

Ikonce pod nicki (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
996410 (4745) V-i-p

Več podobnih tem