» »

Radeon 8500LE in TVout

Radeon 8500LE in TVout

Santa ::

Hja, takole je. Ves vesel sem kupil Radeona, zraven pa nisem dobil pametnega kabla za TVout. Zraven je bil samo en s-video -> s-video kabel. Nimam pa ne TV, ne VCR, ki bi to podpiral (pa mam 3 TVje, pa 2 VCR doma). :'(

Ima kdo kakšno idejo kako s-video signal spremenit v composite (recimo na SCART priključek)?

Poskušal sem z enim konektorčkom iz s-video na chinch potem pa naprej na SCART, pa ni šlo, ker je bila slika črno-bela. Kje je fora, da slika je, ni pa barv. Frekvence sm nastavlu, resolucije sm nastavlu, vse je kulj, na TV pa ni barvic.
:O

Ima kdo od retail verzije Radeona tak kabel, ki bi to poštimu, pa ga ne misli uporabljat? Seveda sem pripravljen povrnit strošek.
  • spremenil: Santa ()

Santa ::

A mi res ne zna noben pomagat, al pa vsej kej o teh pretvorbah signalov povedat? :'(

hatch ::

Ves kaj je fora.. v sloveniji prodajajo RadeOne ki so NTSC in ne PAL.. zato je slika crnobela in rahlo potlacena.
Imam popolnoma enak problem... resitev.. priklopi na napravo, ki podpira NTSC (video verjetno)... drugace se pa da dobit NTSC -> PAL konverter.. ne vem pa kolko stane...



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava računalnik-starejši televizor.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
162437 (2200) cegu
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
425970 (3560) francek1
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253150 (2683) romario
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102272 (2127) Gadjit
»

Na TV ni signala pri prenosu iz računalnika preko S-vido na SCART kabla

Oddelek: Zvok in slika
61414 (1291) MRB0rYS

Več podobnih tem