» »

WinFast GeForce in BIOS plate

WinFast GeForce in BIOS plate

akulp ::

Zanima me naslednje: Kupil sem si WinFast-ov Geforce MAX in ko vstopim v BIOS se le ta izrisuje izredno počasi pa tudi to sem opazil da je "štetje" rama (na zač. ko prižgem računalnik) precej počasnejše).

Kaj bi bil vzrok?

Pa to je že tretji GeForce pri katerem mi delajo le Detonatorji 21.83 in nobeni novejši (pri novejših pa kr ene črte ko pride Windowse)

?????

Hvala

SLOWWWeb.net ::

Si pravilno inštaliral kartico?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

borchi ::

glede počasnega dos moda: to je stvar biosa grafične. če ga flashaš s kakim starejšim biosom, boš opazu, da se velik hitrej izrisuje pod dosom. je pa slaba stran teh starih biosov, da ga ne moreš direkt v biosu ( da v bios grafične kartice zapišeš, da naj ima npr. po defaultu 200/210 clock ) overclockat na tako frekvenco kot lahko potem v windowsih, ker se ti pol čičke čačke izrisujejo pod dosom.
glede driverjev nad 21.83: ??? kr ene črte???
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

akulp ::

TY - Team: Kako to misliš pravilno inštaliral? Dej mi opiš kaj je zate pravilno kakor to da inštaliraš driverje???????

borci: Ko pridem v Winse mi preprosto ne pokaže slike ampak le črn ekran z enimi črtami čeprav se windowsi pravilno zloadajo in delujejo (ker jih ugasnem jih lahko z ALT+F4, torej delajo bp, slike pa ni)???

McWolf ::

AGP port speed! agp/fsb ... blabla ček det aut
Go tell it on the mountains!

the_unborn ::

akulp: Tiste crne crte sm mel tudi jaz na vseh Windowsih 9x z driverji nad 21.83. Zdej mam XP pa teh problemov nimam vec. Verjetno se WinFastova graficna tepe z necem.

DaNe ::

Ni to to win me so čist ok jest mam isti geforce kot akulp in popolnoma(skoraj) enak sistem pa mi delajo vsi driverji kot po maslu

SLOWWWeb.net ::

akulp: zanima me, ali si ob instalaciji driverjov izklopu vse servise [glej statusno vrstico], še posebej protivirusno zaščito. Zanima pa me tudi ali si kartico po hardwerski menjavi [če gre za novo kartico] kaj ponovno naložil sistem :8) ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

krucymucy ::

To je men tud delalo, ko sem probavu razne bios-e za MX2! Če sem dal ker kol drug bios Abit siluro, Nvidia reference.. mi je tud full počas štel ram in tudv bios-u je full počasi izrisevalo sliko...
mam pa winfasta 2MX... prbaj s kakim drugim bios-om za grafo!!!

SLOWWWeb.net ::

Aja, še kaj je pravilna inštalacija grafične:
1. najprej odstraniš gonilnike za obstoječo grafično kartico in namesto njih naložiš standardne [windowsom priložene] VGA gonilnike. Potem kartico odstraniš in zamenjaš z novo. Po namestitvi bodo WIN zaznali novo strojno opremo - grafično kartico in zanjo zahtevali gonilnike. Nametitev pa je opisana zgoraj >:D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

infinite loop ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
51037 (903) AngelOfDeath
»

Geforce 2 mx 400 problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
101167 (976) akulp
»

Problemi, problemi, in še enkrat problemi (s K7S5A?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141252 (888) Boky
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017170 (6043) Doc
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231435 (1134) SkyNet

Več podobnih tem