» »

ZANIMIVO, DA BI GRIZEL OD...

ZANIMIVO, DA BI GRIZEL OD...

mylos ::

Pol leta sem čakal driverje za monitor LG STUDIOWORKS 77T5 za winXP in končno sem jih dobil in inštaliral, pa ni nobene razlike v nastavitvah. Še vedno nimam opcije, kjer bi lahko nastavil OPTIMALNO FREKVENCO OSVEŽEVANJA ZA KARTICO. Bi mogoče moral kako drugače inštalirat v WinXP driverje za monitor, da bi mi dalo več kot le 100Hz hitrosti osveževanja?
Kar mačka SKOTI, to MOUSE lovi.

Matek ::

Brezveze je uporablat višje frekvence od 100 Hz., ker se anomalije lahko pojavlajo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ender ::

1. a maš grafično pravilno nastavljeno
2. nad 100Hz se ti splača samo če maš ultrakvaliteten kabel (ali pa BNC), sicer postane slika meglena in/ali po(dvo|tro)jena

_________________________________
Verjetnost, da te nekdo gleda je premo sorazmerna z neumnostjo tistega, kar počneš.
Poslano s Klepetalnikom.

BC3 ::

jst mam pri 140Hz (vertikalne) še čist lepo sliko...

||_^_|| ::

če pa nikakor ne gre je pa tuki še zmeri dobri stari PowerStrip. S tem boš loh monitor navil do zadnega herca.

JLP ::

Ja u WinXP/2000 zarad drajverjov od monitorja ne boš dobu settingsa optimal tko kot je u Win9x. Boš mogu kr uporablat programčke k ti frekvenco na največjo možno naštelajo. Jest recmo uporablam RefreshLock
Live long and prosper!

AngelOfDeath ::

Nisi povedal kako graficno uporabljas ce uporabljas kako z nvidiinim cipom si install program nvreffix kjer si lahk potem nastavis resolucijo in frekvenco


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

freq osveževanja = max 60 Hz!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
14949 (759) Golden eye
»

monitor na 100hz

Oddelek: Strojna oprema
71237 (1083) ChiefThunder
»

Radeon 7200 velik problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191023 (802) CaqKa
»

nvida driver kje so frekvence nad 85mhz

Oddelek: Programska oprema
101661 (1559) TheHijacker
»

XP-ji zmznejo pri inštalaciji...

Oddelek: Operacijski sistemi
341447 (1170) TheHijacker

Več podobnih tem