» »

freq osveževanja = max 60 Hz!!!

freq osveževanja = max 60 Hz!!!

hansolbeta ::

Še en problem!

Imam 17 colski IIyama monitor MT-0017 in dela na največ 60 Hz (pri katerikoli resoluciji)!
V tehničnih karakteristikah piše da bi moral iti do 120 Hz!
Inštaliral sem že vse mogoče driverje pa nič; ko povečam freq. v nastavitvah mi winsi javijo da se je freq. zvišala, ter vprašajo če sprejmem nove nastavitve, monitor pa še naprej bliska.

Po nekaj dnevih me že pečejo oči:(
Please help anyone!

AngelOfDeath ::

kero grafo pa maš ?

hansolbeta ::

Grafična je Radeon 8500Le, win 98 SP2, procesor AMD K6 450 Mhz,...
Na grafični mam sicer opcijo za TV out, ki pa jo imam sedaj onemogočeno.

Beno22 ::

Huh, jaz imam podoben problem. Ne morem cez 75Hz, pa resolucija je tud omejena. Jaz imam grafiko integrirano na plati, k7sem, je plata.

a je mozno da se v xpjih in 2000 ne da nastimat vecje frekvence?

Monitor mi jo podpira do 100 pri 1024x768.

Ajd!

SisQ ::

Pozdrav!

Bemti...ne vem točno kje, mislim da je pod display v nadzorni plošči opcija, kjer lahko ODKLJUKAŠ skrite načine, glede resolucije monitorja. Pol se ti prikažejo še ostale opcije osveževanja. Pri meni pokaže celo do 200, drugače pa mi (mislim-nimam dokumentacije) podpira le 85.


Jackass ::

SisQ: sam to je sam v Xp-jih, mogeče tut v 2000, drgač pa ne!:|
jAcKaSS

jest10 ::

Pejdi v tiste nastavitve za monitor pa izberi čim večji in čimbolši monitor. Polej boš imeu veliko možnisti za osveževanje in resolucijo

Han ::

Mislim, da ti brez Rage3D Tweak ne bo uspelo. S tem programčkom lahko forsiraš določeno frekvenco osveževanja...

Pri nekaterih Radeonih pomaga, če vklopiš računalnik ko je monitor že prižgan...

andrej ::

Klikni Advanced gumb na display properties, potem Adapter listic in potem List All modes. Tam mas vse podprte kombinacije.

SisQ ::

Sorry..... nisem vedel, da v 98 ne gre. :8) :D


Golden eye ::

Rešitev je powerstrip!! Določiš za vsako ločljivost določeno osveževanje:D

Potem greš Displey profiles>configure>advance timing options pol pa nastavi frekvenco:))

Beno22 ::

Golden Eye, CAR si!!! Moj racunalnik si resil pred tem da bi letel skozi okno!!!

Zdej se veselo igram s frekvencami, zadeva je pa tolk komplicirana, da mi tiste cifre ne povejo prov velik. Upam da ne bom monitorja skuru. Drgac pa je slika ob robu malcek popacena, pri drugem racunalniku, istem monitorju in visji frekvenci pa ne. Verjetno je treba mal postudirat optimalno nastavitev.

Thx!

Ajd!

hansolbeta ::

Res je!

Ta "Powerstrip" je rešil tudi moje probleme!
Vsi ki imate probleme z monitorjem in nimate pravih driverjev zanj si pomagajte z njim!
Najdete ga na
WWW: http://www.entechtaiwan.com/ps.htm

Malo sem se poigral z nastavitvami in monotor zlahka spravil do 100 HZ!

Hvala za nasvet!

_WilL_ ::

Fantje če mate ATI jeve kartice vaša težava in rešitev tiči tule: Greste v display properies, tam na jeziček settings in tam kliknete advance. Tam izberete jeziček displays, tam pa kliknete na gumb nad slikco monitorja. Odpre se vam še eno okno, tam pa boste opazili nakaj nastvitev za max. refresh in resolucijo, to popravite in stvar bo delovala.
LP WilL
IBM T41p (Pentium M 1.7 GHz, RAM: 1024MB, DISK: 60GB 7200rpm, ATI FireGL 128MB
LCD: 14,1" res: 1400x1050, DVD/CD-RW, Bluetooth, WiFi b)

Golden eye ::

Ja najboljši program:D :D
Sam ga uporabljam od kar imam WinXP>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pa vaše oči?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382402 (2402) Mr.B
»

Radeon 9500 PRO in moteče valovanje slike.

Oddelek: Pomoč in nasveti
311273 (914) CaqKa
»

Radeon 9700 noče osveževat na več kot 60 Hz

Oddelek: Strojna oprema
201056 (769) Eddy
»

Nekaj vprašanj po inštalaciji novega Radeona

Oddelek: Pomoč in nasveti
7969 (927) Vanich
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442241 (1442) rap3r

Več podobnih tem