» »

teme in ikone za windows XP

teme in ikone za windows XP

Velikonja ::

Na računalniku sem zamenjal temo, ki sem jo dobil na neki strani.
zdaj hočem zamenjati ikone, a mi ne rata.
:\ da nebi menjal vsake ikona posebaj, sigurno obstaja preprostejši način.
poskusil sem tudi z style XP a ikone so mal škrt.
z neta poberem pack ikon iz strani http://www.wincustomize.com/
in ta program mi sploh noče odpret tega paka ikon

:O zato me zanima kka bi se to najbolše izvedlo????

Plis help!

StratOS ::

"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

bluefish ::

IconPackager ima na voljo nešteto paketov ikon.

PaX_MaN ::

Ampak je shareware. Raje poskusi z Icon Tweakerjem. Je brezplačen.Samo ima en mejčken problem. Ni veliko tem zanjga.Sicer lahko z njim narediš svoje, a to ni to. Lahko si pa maher, pa z IP-jem naložiš temo, in jo z IT shraniš v njemu ljubem formatu.In jo nato uporabljaš z IT-jem ko IP-ju poteče preizkusni rok. 8-) :D To sem jaz naredil na ene 20 temah 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

StratOS ::

Če hočeš, ti priporočam TGTSoft Style XP
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Velikonja ::

ja Pax_Man sej sm tudi jst tako mislu, da bi tudi jst sam nrdu ikone sam nevem kko naprej
kr jst sm iz mininove pobral ful slikc od ikon, sam nevem kako bi jih združu u eno datoteko
sam problem je kr bi jo mowgo nrst tako datokeko de jo bi en program npr. style XP zaznal in bi jo pwle loh uporabu
sam se mi dozdejva de ne bi blo mogoče al nvem no!!
:D

PaX_MaN ::

Za Icon Tweakerja jih niti ne rabiš shranit v eno datoteko.
Odpreš Theme Editor (Drugi gumb z leve, v tooltipih vse piše).Nato pa v zavihkih klikneš na element, ki bi mu rad spremenil ikono in v desnem oknu klikneš Add. V izbirniku se preklikaš do datotek, ki vsebujejo ikone (dll, exe,ico,icl), izbereš primerno in jo dvoklikneš. Nato boš v zavihkih videl izbrano ikono za izbran element. Ko to narediš z vsemi oz. s tistimi, ki bi jih rad spremenil, samo klikneš na gumb Save theme in jo shraniš. Nato pa še Theme builder, da shraniš celotno temo, ki jo lahko potem razpošiljaš naokoli.

Velikonja ::

ja to sm pogrunta sam fora je de slike so shranjene v formatu PNG in ikonTweaker jo ne zazna. sm že probal z Potoshopom da bi spremenil format pa ga ne more
poskusu sem tudi z drugimi programi in noben ne more dat PNG v format exe, ico, ... pač tiste kr jih rabi iconTweaker
če mogoče veš za kakšnega ki bi lahko dal PNG v exe ali ico
8-O

PaX_MaN ::

Velikonja ::

ja sej ta program je podoben icon Twekerju sam da lohk odpiraš še icon packer-je
slike v png formatu sm spremenu v ico sam se je potem ikona zelo pomanjšala in zgubila na resoluciji
Mogoče so formati dll, exe,icl kej boljši od ico sm ne najdem tekega programa kot aveicon da bi lahko iz png spremenil v dll al icl al kej tazga.
?????? =):\

PaX_MaN ::

Desno klikneš na okno v AveIconifier-ju pa potem obkljukaš želeno velikost ikon, če te moti ločljivost.
Za pakiranje v .icl mi zgleda tale programčič zelo simpl in zelo free.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjal bi rad vse ikone v Windows XP

Oddelek: Programska oprema
71772 (1568) bibip
»

Slo-techova ikona nevarna?

Oddelek: Informacijska varnost
61802 (1218) StratOS
»

WIN XP Theme

Oddelek: Pomoč in nasveti
51264 (1229) JOKER
»

Ikona od diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
51659 (1596) Mr_Globus
»

Kaj pomeni favicon.ico ?

Oddelek: Omrežja in internet
61509 (1376) pivmik

Več podobnih tem