» »

hladilnik za grafično ...

hladilnik za grafično ...

Alessio983 ::

Hay, zanima če bi mi lahko kdo našel hladilnike za rame na grafični kartici , ker jih posamezno ne najdem nikjer 4 komade , samo z ventilatorji vred jih najdem . Imel sem 7600 gs pa sem jo zamenja z x1650pro , in se hladilnik iz 7600 gs ki je zalmanov dav na x1650 pro , temperatura je padla za 15 stopinj procesor , zdaj pa imam problem hadilnike sem iz 7600gs pobral dol in jih hotel namestiti na x1650 pro vendar niso več lepilni tako da se ne primejo na rame :'( :( , zato se m mislil če mi lahko gdo pošlje kakšen link

LP:D

`ripper` ::

mislim da funtech prodaja hladilnike za rame.
http://www.funtech.si/hladilniki.htm --> bolj na dnu seznama.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Urc ::

Zakaj pa bi pa nove kupoval če so uni še dobri ? Pač kupi malo novega termalnega trakca/paste...|O

Alessio983 ::

ja problem je v tem da ne najdem termalnega trakca kje ..., pasta pa ne drži gor ...

xabre ::

cool pc ma termalne trakce in cu bga hladilnike.

Alessio983 ::

a bi valav navaden dvoslojni lepilni trakec ??? pač selotejp ki je na obeh straneh lepilen , ker tudi tu nisem našel trakcev , samo cele hladilnike

Urc ::

mah nevem kaj bi ti rekel... najbolše da daš izolir umes, drugače pa tu maš https://www.cool-pc.org/cgi-bin/b2cshop...

`ripper` ::

navadnega dvoslojnega selotejpa ne smes dajat, ker verjetno ni tako toplotno prevoden kot tak, ki je temu namenjen. Ce bos ze dajal gor to, daj potem primerno lepilo, ceprav mi smo vcasih to resvali tko, da smo napacal sredino cipa z pasto na tanko, na vogale cipa pa pikice sekundnega lima pol pa cooler gor in je stal. edin mal tezje ga je dol dobit mogoce pol ;D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717523 (5362) M-XXXX
»

x1650pro z ddr2 rami namesto ddr3 ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161238 (1062) Alessio983
»

x850xt, x800gto2, 7600gt -vse na agp..katera je najboljsa

Oddelek: Kaj kupiti
251955 (1171) Klemzz
»

Cooler na grafi!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172168 (1817) 5pellfire
»

S čim nalepiti...

Oddelek: Navijanje
121468 (1177) humanoid

Več podobnih tem