» »

Hvala bogu, da nisem ženska!

Hvala bogu, da nisem ženska!

Azz_Kikr ::

Nek tipček si je vzel čas in naštel kar 20 stvari, zakaj on ne bi hotel biti ženska! Mogoče se z vsemi ne strinjam, saj se bi dalo najt še kakega hujšega, ampak zadel je bistvo.

Zakaj ni fajn biti ženska

Potem pa se je puncam želel odkupit in priznal, da pa jim vendarle par stvari zavida...

Zakaj je fajn biti ženska
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

MarkV ::

Tip je peder.
Ampak je res. Ne zarad tega sestavka. Tip je peder.

jperc21 ::

Se je pa razpisal.Vendar se v vseh točkah strinjam ( no so izjeme , odvisno tudi od ženske ).

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

OrkAA ::

Krneki.

TechBeats ::

Ja model še sam ne ve kwa hoče je čist zmeden, pa pluva po puncah k da so največji gnoj na zemlji....zihr pedr

Ženske so pa ja kul, brez njih bi biu svet dolgočasn. Res da so učasih tečne pa majo kšne izpadne, sam to pa že preslišeš in je spet vse lepo in prau nazaj, k v pravljci ;) .

Opkow ::

Zihr da je... ?
Po tem prispevku, ne bi kaj pretirano dvomil... :>

Fizikalko ::

IMHO je precej bolje bit ženska dons, še posebej lepa. Jaz bi takoj zamenjal, če bi lahko. ;)

crazy kure ::

če bi jaz bil beyba bi bil najvecja prasica :D

mtosev ::

LOLz fizikalko. Vedno se lahko v zensko preobleces:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Fizikalko ::

Ne, to mi ne bi sedlo. Nism nč homo nagnjen. Samo, če bi ob rojstvu (ali spočetju, bolje rečeno) lahko izbiral, bi bil huda bejba.

Če bi pa zdejle lahko menjal, bi mi morali pa možgane predelat, da bi pač imel vsaj nagone ženske,če že ne kaj drugega.

Zgodovina sprememb…

jype ::

crazy kure> če bi jaz bil beyba bi bil najvecja prasica

A bit največji prasec ti ne odgovarja, al kaj :)

BigWhale ::

Fizikalko, kaj pa ima oblacenje v zensko s tem, da imas homo nagnjenja?

Sicer pa, reci Thomasu, te bo ULjal v zensko verzijo Fizikalke, pa bo problem resen! ;>

Jure,

Ma saj ves kaj pravijo, prasica je tista, ki da vsem, samo tebi ne. On bi ze verjetno rad bil prasec, samo enostavno nima te moznosti. Ker srecuje same prasice... Saj ves, eni tudi NE nimajo moznosti rect... ;>

@nny ::

@jperc21

Če se strinjaš v vseh točkah s homičem z omejenimi izkušnjami in še bolj omejenimi možgani ti manjka precej kilometrine. :P

@Fizikalko

Ko bi prvič dobil menstro, bi gagnil.:P
Ne bi bilo več kul.

Fizikalko ::

če bi bil žennska, ne bi gagnil. Itak so ženske (v povprečju) precej bolj vzdržljiva in potrpežljiva bitja. IMHO, seveda.

grex ::

Pol bi pa gagnil pred prvim tipom, ki bi se hotel s tabo pogovarjati o člankih iz Jane... pa že ne bi bil več prasica :D

OldSkul ::

Samo poglejte vse njegove prispevke. He has some issues. In ja, tip je homo IMHO.

Fizikalko ::

A sem ti mar kakšen oglas zbirsal ali kej podobnega?

_marko ::

Fizikalko! :D

Ma nebi nikol menjal iz fanta v punco - to se mi vsaj zdaj zdi. Da bo nekdo večinoma namesto mene odločal?! Nikdar... :)
Nikol nisem maral avtoritete - če si ženska se moraš tega navadit. Ali pa si feministka - teh pa itak noben ne mara.

Sej čakam zdaj poplaz pluvanja, ampak če se gremo gledat večino potem IMO imam prav. Ne pa v vsakem samcatem primeru, seveda.

NEvem zakaj bi hotel biti huda bejba, raje si najdi hudo bejbo!
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Fizikalko ::

Jo že mam. Najboljšo. ;)

_marko ::

Pa ne mi rečt, da nikol po mizi ne vdariš pa se odločiš namesto nje! :8)

Jaz mam tud super punco, pa se zelo rad namesto nje odločam >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

'FireSTORM' ::

no ja
zadel je bistvo
oziroma povedal resnico, razen par bednih
sploh tista z menstruacijo :D
pa peder gor ali dol...

no jaz osebno nebi menjal
in nima veze z nobeno točko od tam
zato ker jaz sem jaz in ne morem bit ženska in sploh ne drug človek
cuz there is only one and only firestorm >:D

udari po mizi tako da te drug konec mize rukne po glavi :D
Those penguins.... They sure aint normal....

_marko ::

->udari po mizi tako da te drug konec mize rukne po glavi :D

No, niti približno nisem česa takega mislil. Toliko da nebo pomote. :8)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Fizikalko ::

Valda se odločam. A se ona tudi in tako je prav. Ne vem, od kje vam ideja, da ste neka superiorna bitja in da se imate pravico odločat namesto žensk o večini zadev. :(
Fantje, tkole vam povem. Sam sem bil dolgo tak. Pa sem ugotovil, da se (pametna) ženska odloča zelo dobro. Včasih resda neracionalno (takrat koristi moje vztrajanje na določeni odločitvi), večinoma pa dobro, zato njeno mnenje enakovredno upoštevam.

Ne vem, kakšne punce mate. Ampak moja ženka ima več kot dovolj v glavi, da ji ne mislim solit pameti na vsakem ovinku.

jype ::

Moje dekle je zelo kritično. Jaz sem sicer pametnejši (ker od najpametnejšega na svetu ne more biti nihče pametnejši, ane), ampak ne prav dosti. Tudi skromno je, tako kot jaz.

Kar srh me spreleti, kakšni butasti ljudje morajo biti nekje na tem svetu, glede na to da je globalna količina pameti konstantna, sem pa z olajšanjem doumel, da enačba lepota * pamet = konstanta ne velja za posameznike, temveč nemara spet za celoten planet (za zdaj sem izvedel premalo meritev, da bi lahko potrdil), v tem primeru pa morajo nekje prebivati tudi izjemno grdi ljudje. Obojim se iskreno opravičujem, da sem pobral vso pamet in vso lepoto.

Aja, da ne bom čisto mimo teme: avtor blog posta nima pojma o ženskah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

dejansan ::

Jaz sem sicer pametnejši (ker od najpametnejšega na svetu ne more biti nihče pametnejši, ane), ampak ne prav dosti. Tudi skromno je, tako kot jaz.

ja, skromnost je lepa čednost a ne jype >:D

samo tale tvoja trditev, če se malo tvoje poste pogleda kar hitro klecne :D
dejansan

jype ::

Rešitev je enostavna: ne mojih postov gledat :)

Sem še enkrat prebral skrpucalo. Ga bom komentiral:

1. Ženske komot lulajo _dlje_ (ja, v daljino :) kot moški. Nič jim ne "šprica vsevprek", če znajo lulat. Če jo ima priklenjeno za radijator in ravno doseže kopalnico, iz stanovanja pa ne more, potem ni čudno, da ubožica ne zna prav dost manevrirat na tem področju.

2. Če ga tolk moti menstruacija, potem naj si, če bo slučajno kdaj ženska, enostavno omisli ustrezna zdravila. Hormoni ga itak že zdaj očitno močno matrajo, tako da se mu ne bo dosti poznalo. Večino žensk sicer malo boli, ampak, če niso ravno obsedene s srednjeveško krščansko čistostjo, jih reč ne moti pretirano.

3. citiram: "Edina stvar, ki ji bom kadar koli dovolil, da me brca od znotraj, bo kak posebej obdarjen kurac."
Morda je pa homoseksualec in se mu ženske gabijo. V tej luči je veliko lažje razumeti njegov gnev. Ja, rojstvo zna biti boleča zadeva, ampak kolikor razumem ženske, ki so reč dale skoz, so bolj srečne od rojstva, kot od poležavanja pred televizijo, ki ni nič boleče.

4. ni omejeno na ženske, čeravno avtor tako trdi.

5. moški ne znajo normalno vozit, ženske pa celo ko so posrane za volanom vozijo varneje. Večina, ne vse, se razume.

6. nimam izkušenj, ampak če sklepam iz glasnih pogovorov skupin najstnic in malo manj najstnic, ki jih slišiš v slaščičarnah, picerijah in pred trafiko, potem je tip totalno vsekal mimo.

7. moja ga nima, ker njeno gibanje ni omejeno z verigo.

8. kdo pravi, da se morajo brit? Tipi?

9. nima pojma o seksu

10. tipi majo samo dve jajci, ženske pa tipično več kot 2 milijona. Od teh se sicer v prava jajca razvije samo kakih 500, ampak to je še vedno več :)

11. to je samo zato ker so tipi butasti in se ukvarjajo z nevarnimi (sploh ne nujno ekstremnimi) športi.

12. s čudnimi se druži

13. - || -

14. Zgleda se druži samo s takimi, ki se bojijo osebne higiene.

15. Ženske si lahko lepo oblikujejo kakšno drugo "bradico", pa je to veliko bolj seksi od njegovega neumnega ksihta.

16. spet čudna družba, pri nas nikoli nobene ne zmerjajo samo zato, ker se ji je kupček podrl, al pa je jedla prebranac.

17. ma prav, ker je moški. Ženske uporabljajo drugačno terminologijo in jim visi (pun intended) za njegovo.

18. glede na to da ma internet bi lahko vedel, da to ni res.

19. - || -

20. s čudnimi (pravzaprav je pravilnejši izraz "z grdimi") se druži

perci ::

8. kdo pravi, da se morajo brit? Tipi?

Seveda. To sploh ni vprašanje. Ženska se mora brit. Vseen kdo to prav, tko mora bit.

jype ::

perci> Seveda. To sploh ni vprašanje. Ženska se mora brit. Vseen kdo to prav, tko mora bit.

Jah, saj tip tudi, pa odvisno od službe, tudi ne samo po obrazu (seveda zdaj mislim na profesionalne kolesarje, da ne bo kdo kaj mislil, da sem pokvarjen).

_marko ::

Perci, zarad mene se lahko depilira.

fizikalko: sej imas prav, ampak v vsakem hecu je malo resnice.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

opeter ::

Jaz imam kar nekaj znank, ki bi imele brado in brke, če se ni bi brile... ampak mene to ne moti. Jaz se celo po obrazu ne brijem prav dosti. Enkrat v 2 tednih...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

_marko ::

->Ne vem, od kje vam ideja, da ste neka superiorna bitja

Copata! >:D

Hecamo se fizikalko...:8)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti krušno/kmečko peč?

Oddelek: Loža
1328209 (27500) mihec87
»

Moški ali Ženska (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548009 (5908) Nejc Pintar
»

Siol in Telekom

Oddelek: Loža
122092 (1523) Senitel
»

Pomagajmo predsedniku

Oddelek: Loža
192311 (1269) SanAndreas
»

Hitro rabim predloge za ime za fantka in punčko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12927975 (25456) steev

Več podobnih tem