» »

izposoja DVD

izposoja DVD

js ::

kakšne so cene za izposojo DVDjev? a je 450 SIT na dan preveč?

bastadu ::

ja

:\

BlackHole ::

Jaz dam 300 na dan.

bastadu ::

Še to je skorajda preveč. Jaz sem dal nekje 250/dan pred parimi meseci...

DrSergioDJ ::

jst jih pa zastonj dobim >:D pa same "tanove" :D

ne, sam...450...to je odiranje...
...

BaRtMaN ::

V moji lokalni knjižnci jih posojajo za 150 SIT. In kolkr DVDjev/CDjev vzameš, tolk dni jih lohk maš, torej če vzameš 5 DVDjev plačaš za enga 150 SIT in ga maš 5 dni! To je fer varianta. Pa vsak tedn dost novih dobijo.

BlackHole ::

DjSergio, maš kake veze al kako imaš to?

Jinxy ::

Kje si jih pa izposojate za tako majhen denar? Mene tud obirajo za 450 SIT/dan, v videoteki Ruski Car na Dunajski v LJ.

rc-car ::

BlackHole: Poglej desno pod Zadnji filmi in potem poglej kdo opise vecino filmov
>:D

Drugace pa si jih jest izposojam po 400SIT za 3 dni..

Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

DrSergioDJ ::

rc-car: >:D
...

BaRtMaN ::

BlackHole:
DVDje, CDje in VHS kasete si po tej ceni sposojam v Knjižnici Mirana Jarca Novo mesto. To je 70 km iz Ljubljane:(, tko da mislm da se ti ne splača vozt sm, k bi teh 300 SIT za bencin pokuru.

BlackHole ::

Jaz sem v bistvu zadovoljen s ceno 300 SIT za dan pa še čisto blizu imam 2 videoteki. Če bi pa blo ceneje pa se tudi ne bi razburjal.

Tema spremenjena zaradi vsebine ki napeljuje k nelegalnim opravilom.

Zgodovina sprememb…

perci ::

kje jih pa dobiš za 300 sit?

Klemenn ::

heh:) jaz pa dvd-ja inmam :) :\

BlackHole ::

Pardon no, saj jih itak zbrišem, ko jih enkrat pogledam.

DrSergioDJ ::

call of duty, sej razumes :D
...

BlackHole ::

Ni panike, samo na AVSforumu pa o tem brez problema pišejo, čeprav je tisti forum dosti resnejši in še bolj strog.

fictionel ::

jst dam 250sit za 2 dni...
kranj - videoteka (mislm da je) EVA...

sam majo bl mau dvdjev... bom zj pogledov u lipi...

Nazgul ::

A mogoče kdo ve, kje v Celjski regiji imajo veliko izbiro DVD-jev za izposojo?

bastadu ::

Nekaj zalge imajo v Sovi (nasproti gledališča), samo že nisem bil kakšno leto tam, pa ne vem več kaj majo kej novega...

BlackHole ::

Videoteka Rocky je v Celju (nisem iz Ce).

cahahopie ::

BlackHole.. kje to v Celju? Jaz si izposojam v Metulju tam nasprot Lampe, zravn 3. osnovne. Pa jih majo kar po 400 SIT... Jao! V našem provincionalnem kraju (Vojnik) pa imamo eno improvizirano videoteko kjer pa jih ima po 320SIT/dan... 2dni pa 400SIT.

Kak pa gledate DVDje? Mate komponentke al navadne dvd-rom pogone? Jaz mam tisto slednje in bi jako rabu eno TV-out grafikuljo. Mi jo kdo šenka?:D
Je kdo takšen, ki bi zamenju svojga Kyro2 64Mb TV-Out za mojga Kyro2 64Mb + Cyristal Orb in navitga z voltage hackom na 200Mhz ? Ker moj monitor je malo majhen.

BlackHole ::

Ne vem, kje v Celju je, ker še nisem bil. Vem pa, da imajo videoteke Rocky v Celju, Konjicah (tu se bil parkrat) in Zrečah, morda še kje. Tukaj je link (trenutno prenavljajo). tole je pa telefonska od Konjiške videoteke Rocky, pa se pozanimaj: 03 759 2560. Cena je pa 300 SIT za en dan.

js ::

cena je bla 300 sit do 1.2. zaj je pa 450 sit!!

fictionel ::

s kermu progyem pa gledate dvdje?

jst morm enga dobrga nek dobit.... mam poverdvd xp (sam ni registrirana ):'(:'(

rc-car ::

Jest jih zaenkrat se s tastarim powerDVDjem gledam.. Sem hotu XP kupit, sam menda ni velikih razlik in izboljsav..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Han ::

WinDVD je po mojem in mnenju mnogih boljši - bolje dekodira sliko, kar se pozna predvsem na temni (mrak) in beli (stene) podlagi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sposoja DVD-jev v Ljubljani ?

Oddelek: Sedem umetnosti
141700 (1361) klemen22
»

Se splaca NEC 2500 + 50kom Traxdata DVD-R 4x za 22.500 SIT ?

Oddelek: Kaj kupiti
231529 (1076) Jaffa
»

Domaci kino nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5822633 (21674) Integra-R
»

Sony proti piratom z vsemi sredstvi

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
312494 (2494) Jeebs
»

Video na zahtevo. Rabim podatke za seminarsko.

Oddelek: Zvok in slika
411441 (1176) shock

Več podobnih tem