» »

6600 GT - računalnik zmrzuje. Kriva kartica ali kaj drugega?

6600 GT - računalnik zmrzuje. Kriva kartica ali kaj drugega?

epixenter ::

Lepo pozdrav!

Pred dvemi tedni sem kupil Asus 6600 GT na agp vodilu. Do zdaj je vse delalo super dokler nisem včeraj usposobil wi-fi omrežja. Računalnik zdaj naključno zmrzuje ne glede na to kaj delam. Temperature komponent so normalne.

Na veliko forumih sem prebral, da bi rabil močnejši napajalnik saj ima grafična lastno napajanje. Vse lepo in prav ... ampak zakaj je do zdaj zadeva nemoteno delala? Wi-fi kartico (Asus wl-138g) imam notri že par mesecev le da do zdaj omrežja nisem uporabljal.

V računalniku tudi nimam veliko komponent
1 disk, soundblaster live!, mrežna wi-fi in to je to. Nobenih cd-romov ipd.

A je kdo že imel podobne izkušnje? Nevem ali se splača menjat napajalnik ali pa zažgat kompjuter in kupit Mac-a :)

Hvala za pomoč!

Msi KT4 matična
AMD 2500+
768 MB rama
300W napajalnik (Sunny Technologies)
Win XP pro

___ ::

jjaz sem imel isti problem.doker nism kupu 6600 gt mi je delal normalno, potem pa je začelo zmrzovati. potem sem kupil 7600 gt, ampak napaka je ostala. nio pomagal močnejši napajalnik...pomagal je le toliko da je grafa laghko delala na 100% saj iz agp vodila ni dobila dovolj energije za delovanje. uglavnem če ugotoviš kaj ej problem mi prosim javi. sam sem probal že vse mogoče stvari, ampak niti ena ne deluje:(
če ugotoviš kaj je rešitev mi nujno javi.hvala

Relanium ::

Jst mam tud GeForce 6600GT, 128MB--Leadtek-ovo in jo imam že dolgo časa pa dela BP

off topic: kolko še je moja grafa sploh vredna? Rad bi mel vsaj ene 265MB, al pa da bi dobu 7600GT če ni predraga rablena? Seveda na AGP8X!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PCI vodilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
624671 (3891) gavro
»

zmrzovanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
261591 (1247) ___
»

posodobitew mojga kompa

Oddelek: Kaj kupiti
401732 (1285) *ziga*
»

Katero grafo kupiti za agp? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1169804 (6737) J4CK
»

Geforce 7600 to be released as AGP card as well

Oddelek: Strojna oprema
392946 (1572) ciglence

Več podobnih tem