» »

Bonsai Kitten

Bonsai Kitten

Ikarus ::

http://www.bonsaikitten.com/

Tile so pa za pretepst, kaj mislite?

Predator ::

loooooooooooooooooooooool... na tole je blo pa že kar neki topicov ;-) podobne teme so tukaj , tukaj in tukaj! kot je rekel luni: VSE SKUPAJ JE ZAJEBANCIJA ( sicer zame dosti bolna ampak ne resno vzet tega)lp,matjaz

Ikarus ::

Ok, nisem vedel, da je že stara zadeva. Ampak poglej, kako nasedajo naši "intelektualci", kakšne konstrukte in filozofske zaključke so sposobni potegniti iz te neumnosti. Kar je srhljivo - Jovanović vse skupaj tolerira kot neko danost, noviteto.

Zatrapana provincialnost, ki prebavi vsako bedarijo in se zraven modro drži.

Ampak na takih "hard fact" fintah se pa izkaže, kako prazna je.

Thomas ::

Okrutnost do živali (pa tudi do ljudi) je ena temnih točk japonske kuture.

Stupidnost Žižkovega (Jovanovičevega) tipa pa slovenske.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Samson ::

Ma kaj za vraga mi vse poste dupla pismo!:|
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samson ()

Samson ::

Kot je rekel predator pred menoj je tole izredno dober HOAX ali zajebancija, katera privlece zelooooooooo mnogo obiskovalcev na stran in se lahko hvalijo z zelo velikim obiskop...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Marjan ::

Ok, ko sem vidu slikce sem si reku: no ja, eni so pac fukjeni, ko sem prebral mnenje Jovanovića sem pa skor bruhu.

Bi jest njega zapru v tisto kletko, pol bi mu pa dve ceke notr porinu. Eno uspredi, drugo uzadi. Oči, nos, ušesa in druge odprtine bi mu pa z voskom zalil.

Me zanima, če bi pol (po petih letih v takem stanju) še tko mislu.

>:D;((:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

Thrivial ::

Stupidnost Žižkovega (Jovanovičevega) tipa pa slovenske.


in tako je Thomas v enem stavku anuliral vecino svetovne filozofske srenje.

Sicer je pa Jovanovic pihnil kozla s tole kolumno...znanost prehiteva tele nase slovenske filozofe... :\
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

McWolf ::

A vete kaj bi js naredu telim ljudem. Jes bi use pred zid pa sus v glavo! Js ne prenesem da se živali muči!!!!:'(:'( Sploh pa ne mucekov8-O K jih mam doma dost, sm jih meu 9 pa sm jih oddau skrbnim ljudem, pa sm meu 8 psičkov pa sm jih tut dau dobrim ljudem, tuki pa tkole delajo z živalmi, a se da to kako nardit da preopoveš to?
Go tell it on the mountains!

PUMBAA ::

Jest bi jih pa zapru v eno velko kletko s tigri pa temi žvalmi pa bi pol spoštvali mucke.

Ikarus ::

McWolf, PUMBAA - vse skupaj je bolna potegavščina enega zdolgočasenega študenta z ameriške MIT. So pa ljudje podobno reagirali kot vidva in nazadnje je vse skupaj preiskovala celo FBI...in se je na koncu kao vrtelo okoli svobode govora in "neumnosti" obiskovalcev.

No, dragulj v tem spomeniku neumnosti je pa Jovanović, ki ne samo da je nasedel (kar je samo lahkoverno), ampak ni zmogel niti enega klenega zgražanja - vse skupaj je celo racionaliziral in raztegnil na našo nacionalno identiteto!!! To je pa moralno dno - in lep kompas za kredibilnost njegovih člankov v bodoče.

Thrivial

Ti pa pripisuješ tema dvema neverjetno filozofsko in siceršnjo širino. Žižek je Lacanovec, ki koketira z marksizmom in nasploh ljubi psihoanalizo, Jovanović - pa ne vem, kaj predstavlja v tem smislu (razen, da piše na zadnjo stran Dela).

Thrivial ::

Ikarus: mogoce sem malce pretiraval :8)

Jovanovica niti ne bi stel zraven, ampak je naredil kar precejsen vtis name v nekem intervjuju, za Zizka sem pa ze slisal precej pozitivnih kritik.

p.s. Jovanoviceva kolumna je name pustila nek vtis med razocaranjem in presenecenjem...heh, zanimivo kaj naredi dejstvo, da nekdo resno jemlje par geekov, ki se spravijo delat tako stran.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

tintorel ::

Tudi vi pretiravate!
Jovanović je to uporabil kot inspirativ za esejček o omejenosti, tako družbeni kot posameznikovi....ravno zato ker je tako "v srece segajoč".
Mal strpnosti, prosim, če vam ne nese...


Thomas ::

Jah, kdor piše eseje o omejenosti družbe in posameznika (kot Jovanovič) mora računati tudi na to, da bo njemu kdo dokazoval ali celo dokazal omejenost.

Svoboda govora je dvosmerna cesta. Kritika lahko doleti tudi kritike.

Ne pa da se za svobodo govora zavzemajo, ko solijo pamet vsenaokoli - do njih naj bi pa veljala "strpnost".

Ane - tintorel?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tintorel ::

Maš prav.
Samo občutek imam, da ste prenapeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropske lige v športnih tekmovanjih

Oddelek: Šport
91243 (1126) Drevesce
»

Žižek vs Assange (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20658539 (22357) vostok_1
»

Deep Purple - Burn (priredba slovenskih rockerjev)

Oddelek: Sedem umetnosti
141401 (1096) tenchu
»

Slovenski (športni) komentatorji - spisek

Oddelek: Sedem umetnosti
711665 (11535) xplicit90
»

Titove žrtve

Oddelek: Problemi človeštva
212822 (2241) donfilipo

Več podobnih tem