» »

Vedno znova naložiti gonilnike ;(

Vedno znova naložiti gonilnike ;(

iBojan ::

Naložene imam Win98 in mi vse dela brez težav. Potem pa mi kar naenkrat ko vklopim računalnik zateži da je potrebno znova naložiti gonilnike za grafično kartico. Jih potem sam avtomatsko naloži in restarta računalnik. To naredi dvakrat ali trikrat in potem lahko normalno delam. Ob naslednjem vklopu računalnika ista slika ;( Kaj naj naredim, da ne bo potrebno vedno znova nalagati gonilnikov kajti mislim, da če so enkrat naloženi in delajo da naj bi bilo vse ok ali ?

lp, _GeS_

goba ::

Racunalnik zazeni v varnem nacinu.
Deinstaliraj driverje od graficne.
Resetiraj in ponovno instaliraj driverje.

GaPe ::

Če imaš geforca ali pa katerokoli drugo NVIDIA kartico in če hočeš na novo inštalirat gonilnike moraš vedno najprej odstranit stare gonilnike in potem naložit nove. Za odstranitev starih gonilnikov imaš tudi programček, ki se imenuje "Detonator Destroyer". Dobiš ga pa tuki.
Don't steal! The government hates competition.

Klemenn ::

kaj imaš win xp? ker možno je da ti ne shrani informacij ob izhodu:\

iBojan ::

Imam windows98 in Cirus Logic grafično kartico. Res da grafična ni kaj preveč močna ampak za tole moje delo je kar dovolj. Sem poskušal deinstalirati gonilnike pa jih potem znova naložiti samo je pa vse ostalo isto. Se naenkrat kar spomni pa jih znova nalaga in je potrebna potem znova zaganjat računalnik.

AngelOfDeath ::

Te graficne kartice so znane po tem da delajo probleme probaj instalirat drugi operacijski sistem 98SE npr.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki ne delajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
853813 (3510) zwerca
»

Modri zaslon na win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
131798 (1499) rsroki
»

Računalnik se ugasne v igri ?!?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261655 (1309) Meizu
»

Problem z Graficno Kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
311393 (1098) Ales47
»

Zakaj stare igre ne tečejo gladko?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111183 (885) brassi lucca

Več podobnih tem