» »

Zakaj stare igre ne tečejo gladko?

Zakaj stare igre ne tečejo gladko?

TheOne21 ::

Lep pozdrav
Sem že res obupan in upam še na zadnjo pomoč, ki mi preostane.Problem je sledeč:Zelo rad igram igre na računalniku zato moram met malo boljšo konfiguracijo(1024mb rama, geforce 6600gt)in do pred 1mesecem ni bilo problema za igre,stare in nove..sedaj pa kar naenkrat so mi začele poribavat se pravi ne tečejo gladko na visoko resolucijo in nekatere tudi na slabo resolucijo..npr gta san andreas mi je pred 1letom laufal na visoko resolucijo sedaj ma moram met zelo manjšo da mi teče gladko in še niti ne na nekaterih mestih.Poskusil sem znova naložiti win.(3X) in naložiti nove driverje vendar ne pomaga nič(ko sem inštaliraw tanove driverje od nvidie se je začelo prikazovat naslednje sporočilo-slika spodaj).V windowse mi tudi pride šele po kakih 20sek prej pa po 6sekundah..
Vendar ni samo to..tudi nekateri programi so mi začeli zmrzovat npr:msn messenger,winamp,bs player.jaz nevem kaj naj naredim in vi ste moje zadnje upanje.
HVALA za odgovore.
http://www3.shrani.si/o.php?slika168367...
  • spremenil: TheOne21 ()

Gamez0r ::

Preveri svoj računalnik za Spyware, viruse, itd...
Naloži najnovejše gonilnike za grafično kartico in za osnovno ploščo
Killaj processe ki jih ne uporabljaš.
WTF!

;-) ::

Gamez0r če bi prebral vse kar je TheOne21 napisal bi videl da nima nič od tega za nardit.

Menjal je winse-torej so procesi okleščeni
Naložil je nove driverje-torej ma nove!

Pomoje je kaka težava z strojno opremo.

jastreb ::

TfeOne21....... danes sem slučajno opazil tvoj članek.......

tudi jaz sem pred nekaj dnevi menjal 3x winse. med drugim sem naložil najnovejše gonilnike za grafično geforce in se mi je tudi pojavljalo enako sporočilo kot tebi na sliki. potem sem namestil nazaj stare gonilnike in se to sporočilo ne pojavlja več. probaj s starimi gonilniki, glavno da špil laufa, kaj ti bodo najnovejši gonilniki če ti pol nič ne gre.
jastreb

TheOne21 ::

Aha ok sm neki zvedu da se tisto sporočilo pojavlja zaradi novih drajverjev..ok.
vendar težava je da sm mew stare driverje in je delalo ravno tako zato sm naložil nove.
Pomoje ima EWEER prav..Strojna oprema kriva;((

Person ::

Glede sporočila ... sem ravnokar napisal rešitev v to temo:
http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=226790&mesto=konec&nocache=1
Let's make something useful!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Person ()

Person ::

Hm, mogoče je pa kriv pokvarjen RAM.
Let's make something useful!

TheOne21 ::

PERSON hvala..oblaček je izginil vendar vseeno efekt je isti glede iger.:(
RAM ni pokvarjen ker zazna da ga je 1GB in tudi če bi mel 2 rama po 512 se pa rač. ne bi prižgal na začetku če bi bil pokvarjen RAM.

;-) ::

TheOne21
motiš se, tud če je ram hin včasih zažene itd. sam pol pač deluje zjeb*** pa te zajebava.

poženi kak memtest

TheOne21 ::

aha..ok hvala!nisem vedel.
bom probal testirat ram!

Person ::

Če je RAM malo pokvarjen, je ponavadi še kr težko ugotovit ... pač kar enkrat se začnejo pojavljati čudni problemi ... kasneje pa modri zaslončki ...;(
Let's make something useful!

brassi lucca ::

tudi jaz sem imel probleme ,vzrok pa je bilo pregrevanje NB . po zamenjavi hladilnika teče vse OK
Sploh zadnji mesec je bolj toplo :D
Moments before detonation , .....................TT

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Zračno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1345477 (39373) StajercSSS

Več podobnih tem