» »

Rabim pomoč.Ekran mi zamrzne!!!

Rabim pomoč.Ekran mi zamrzne!!!

tolstoj1 ::

Imam težavo z zamrzovanjem skrena.
Dogaja se mi sedefinirano. Ponavadi ko si to najmanj želim.Primeri: ko se odpira IE, ko delam kaj v wordu, pri minimiziranju Win.Media Plajerja 7...
To se mi je začelo dogajati ko sem zamenjal CPU int.cel.366 z novim int.cel.900. Menjal sem tudi bios za plato BSMS3-C872(Intel 810 Chipset, Micro ATX, PGA370).
Ram je 128Mb, grafična 4MB integrirana...
Dogaja se mi tako pri win 98, kot pri win ME.
Formatiral sem tudi C disk pa ni nič bolje.
Morda zanimivost, da se mi pri določenih instalacijah računalnik kar sam shutdouna in ponovno zažene. Spustil sem Nortona in mc-ffee pa nista nič našla.
Je imel že kdo tak ali podoben problem?
Prosim za kakršen koli nasvet saj to je prava mora kar se mi dogaja.
Kapljica za kapljico dokler se ne zliva reka v morje.......Tolstoj.

LojzePek ::

Po moje mas rame sfukane

blabla ::

Imam isti problem in cisto drugacno konfiguracijo sistema:'(
Help someone

Shadowman-x ::

Ali je kriv ram (po vsej verjetnosti), posebej če imaš dva modula ali pa hladilnik ni dobro pritrjen na procesor.

RayFidelity ::

Imel sem isti problem, samo da je bila plata Abit ST6, po enem tednu ukvarjanja sem zahteval novo plato in jo dobil, vendar je bilo vse enako, nakar sm pogledal serijske cifre in so bile +1, potem sem pa še na netu zasledil da je baje ena serija plat zanič. Nove plate mi niso hotli takoj dat, so rekli da bodo oni uredili zadeve... po 2h tednih so obupali in mi dali novo plato, in vse od tedaj lepo dela čist brez problema, tko da je definitivno bla ena serija zanič...
Pozanimaj se mal, poskusi še prej z drugimi komponentami, jst sm vse poskušal, čist vse zamenjal, pa je blo enako...

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

Samson ::

A si popolnoma preprican da tvoja plata ki ima PGA370 podnozje podpira tudi CII procesorje, ki so FCPGA??? Ker po moji presoji je krivo to za tvoje probleme....Ray a ti imas stran kjer je napisan katera serija plate ST6Raid je u PM (neeeeeee, ni postaja milice kot si mislite :o) )
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

RayFidelity ::

Ne, sej ni blo glih nekega spiska, samo uporabniki so povedali da so imeli težave, in da je enemu tako naskrivaj povedal trgovec, drugače sem pa to zasledil na temle forumu

Lp
[It's The Little Things That Make You Crazy]

tolstoj1 ::

ZAmenjal sem ram z 32Mb ki sem ga lahko najhitreje dobil in ugotovil vzpodbudno novico. Ne zamrzuje več dela pa zelo počasi, zlasti grafika.
Preizkusil bom še z večjim ramom, takoj ko ga uspem dobiti.
Vseeno hvala vsem.8-)
Kapljica za kapljico dokler se ne zliva reka v morje.......Tolstoj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težki zagoni računalnika.

Oddelek: Strojna oprema
181692 (1024) Person
»

pretvornik za slot 1

Oddelek: Strojna oprema
352060 (1661) Spajky
»

Ali je to vse kar zmore moj Računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151951 (1605) novi
»

HELP ! Cel II 700 + ABIT BE6 !

Oddelek: Pomoč in nasveti
7849 (772) mobisuxguru01
»

HELP!!! Celeron 600 SL4NX (prava verzija za OC) problem

Oddelek: Strojna oprema
261579 (1409) Znida

Več podobnih tem