» »

posodica za vodno

posodica za vodno

motoboy ::

Dober vecer mene zanima kak ste se kaj znasli pri posodicah za vodno hlajenje iz cega ste jih nardili.ce pa ima kdo kako ko je ne rabi kupim za primerno ceno:D.bi pa jo sam naredo pol bi vedo kak uporabo pa bi nekaj kaj bi se dalo doma najt:D so kake ideje?LP
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII

Shifty ::

Pleksi+silikon:D
AMD X3 720 Black@3200
Sapphire 790GX

motoboy ::

že že sao plexi mora bit valjast kr ce bi zgleo ko neka skatla nei blo lepo:D pa nekam je treba nastavke zasraufat not pa to najbolse da nardim zelezno:D malo bo tezka bo pa:D in kolko naj ma kaj prostornine?
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII

*ziga* ::

Trikotna bi ql zgledala...

dolenc ::

Jst sem uporabil posodico za ustno vodico Sensodyne, pa priključke potem za cevi. Pri posodici je važno, da je tam kjer so priključki čim bolj ravna in da je malo debelejša plastika, navadna 0,5l od kake pijače ni dobra, ker se upogne če jo primeš in pri tem spusti malo vode. Pa če je posodica prava, tudi ne rabiš nič silikona pa tiste gumice lepo tesnijo.

motoboy ::

reci mi kak si ti tu noter zategno smrekice je tolko vlko da lahko drzis z roko matice ali si jih sao privil tak kot majo navoj?samo te bi morala stena bit kar debela:D sao dora ideja :D malo povej glede tega kak si zategno pol pa grem kupit:D
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII

dolenc ::

Zvrtaš luknjo tako, da je malenkost manjša od velikosti konektorja, potem pa konektor notri ušravfaš, pa samo naredi še navoj, pa lepo zatesni.

Najbolj pomembno je kako posodico si izbereš, more bit dovolj velika zaradi lažjega dolivanja, pri prvem zagonu, pa plastika ne sme bit pretenka, če ne se upogiba, pa tam kjer bodo konektorji more bit čim bolj ravno, če ne ti ne bo tesnilo.
Pa pri montaži cevi primeš konektor z nekimi kleščami, tako, da ni pritisk na plastiko, ker če ne se zvija(bolš bit previden, kot še enkrat vrtat:D).

motoboy ::

fajn to ce gre to tak jutri bom te vse porihto :D sem dobil se lado pa posodico nareim pa spakiram v kutijo:D thnx za idejo
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII

motoboy ::

evo pa sem jo nardil:D sem pa jo naredo iz posodice od olja za mesanco:D tak da pici vse:D LP
ASUS P5K, e6300@ 3,3ghz ,2x1gb G-skill,Geforce 8800 gt, 250 gb sataII


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomivalni stroj beko: popravilo ali novega??

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
449365 (7748) mulc007
»

popravljanje plastike

Oddelek: Loža
113195 (2741) Raptor F16
»

Menjava zavorne tekočine (olja?)

Oddelek: Na cesti
4222538 (13105) jozekuch
»

Posode za vodo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
431497 (1066) Nejc Pintar
»

vgradnja pumpe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191435 (1249) Boeing

Več podobnih tem