» »

Pomoč pri kupovanju routerja

Pomoč pri kupovanju routerja

klemennnn ::

Kmalu dobim wireless laptop in si morem omisliti en router.
Zanima me kaj so razlike med dragimi in cenejšimi routerji? Slišal sem da je Linksys najbolši, tega tudi uporablja moj prijatl in ga hvali.
iščem nekaj srednje cenovnega, lahko pa tudi kaj drajžega edino če se SPLAČA !

Trinitron ::

Razlike za nezahtevne uporabnike niso prav gromozanske. (Ne ravno) najcenejši bo pomoje za domačo rabo čisto ustrezna izbira. Drugače pa so v zadnji številki revije Monitor naredili preizkus večine wireless routerjev, ki jih je dobiti pri nas. Priporočam v branje!

SepoX ::

Hja cenejši imajo ponavadi problem pri torrentih. Jih je treba na vsake 2-3 dni resetirat. Sam sem si po parih cenejših nabavil Buffalo in se sploh ne spomnim kdaj sem ga nazadnje resetiral:D

IceIceBaby ::

Slišal sem da je Linksys najbolši...


Netgear je nekje v istem rangu kot Linksys glede na kakovost, po nekaterih kriterijih tudi boljši, s tem, da je cenovno bolj ugoden.

jan01 ::

Kupi linksys wrt54GL(pozor L!) in ne bo nobenih problemov....
Nekje imajo kar navite cene(90€ in več). Normalna cena je do kakih 85€, glej ceneje.si

Lahko daš nanj boljše(več funkcij..)firmware(dd-wrt, xwrt,...)

zee ::

odvisno kaj boš z routerjem počel.

osebno ti priporočam kaj v rangu 100 € - za duševni in siceršnji mir.

moj obstoječi router sem resetiral v dveh letih natanko enkrat ali dvakrat, pa še to zaradi napake v nastavljanju.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Coast ::

Sam tud pravkar kupujem router pa me zanima kje je razlika med
WRT54G / WRT54GL ?

Draytek 2100g je uredu?

Kaj bi blo bolje ?

lp

OldSkul ::

Linksys WRT54GL, to kupiš in maš mir. Nobenih problemov z p2p ali čim drugim. Samo takoj morač custom firmware gor fuknt, pa je.

overlord_tm ::

Zadovoljen uporabnik 2 WRT54GL. 8km link po zraku, 4ms pinga, packet loss pa odvisen od vremena (do 25%).

Tako da glede linksysa nobenih pritožb zaenkrat, ima pa prijatel dosti problemov z netgearom. Sicer sumim da je bolj njegova USB WiFi kartica, samo una je prišla z routerjem =)

maticm ::

Tudi jaz se odločam za brezžični ruter in imam namen kupiti WRT54GL!
Našel sem povezavo - na ceneje.si kjerje tudi ponudnik DiTech Computer. Cena je pa tudi zelo ugodna (57 €) in imajo baje možnost prevzema v Celovcu. Ima kdo kaj izkušenj s tem ponudnikom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maticm ()

Veron ::

TP-link tole kupi >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

wireless router predlog?

Oddelek: Pomoč in nasveti
256187 (4264) Galaxy
»

Kateri brezžični router kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
407834 (5705) OmegaBlue
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12712694 (9292) Pyr0Beast
»

WRT54GL Router ali kaj drugega ?

Oddelek: Kaj kupiti
272815 (2018) rejven
»

Potrebujem "dober" navaden router s kablom v rangu 20-23k

Oddelek: Kaj kupiti
163080 (2648) jan01

Več podobnih tem