» »

cdrw acer20x10x40 problem

cdrw acer20x10x40 problem

atamama ::

kupil sem nov cdrw acer 20x10x40,ki pa mi dela težave pri snemanju.če cd pečem s hitrostjo 20x mi tega uspešno posname ,samo so pa pol pri inštalaciji problemi ,da manjkajo določene datoteke.s hitrostjo 10x pa nimam teh problemov,kakor tudi ne s hitrostjo 20x pri kolegu(na njegovem račun.)imam plato qdi 10b z via čipi celeron1000 in ibm40gb disk ter 512 rama.a so mogoče via-čipi krivi.ostalo sem vse zamenjal
mama+ata

cekr ::

Vklopi DMA.
Če še ne bo delovalo, naloži nov FIRMWARE(www.benq-eu.com)-to ti najbolj priporaočam, ker boš rešil mnogo problemov.
Potem uporabi najnovejši NERO.

Se pa pri teh pekačih pojavlja nek problem, ki mi ga do sedaj še ni uspelo rešiti na normalen način.
Če boš hotel formatirati CDrw, boš najprej moral izklopiti DMA, ko pa bo CDrw formatiran, pa DMA vklopi nazaj.

Pa še: ne uporabljaj ACER-jevih CD-jev, ker jih je ponavadi v škatli vsaj pol felšastih.
Za peko pri 20x ne uporabljaj CDR 20x, ampak če le dobiš, uporabi 24x ali več.
V BIGBANGu dobiš CDR 24x od firme Imarion, s katerimi sem zelo zadovoljen.


atamama ::

uporabljam cd-je s hitrostjo 24x
z brisanjem cdrw pa nimam problemov.imam problem da je cd uspešno pečen ko pa inštaliram se npr.pri 50% ustavi in mi win me javi katastrofalno napako.simel sem ze tudi xp in win 98 pa vedno enako.
mama+ata

cekr ::

Po peki preizkusi CDR z Nero CD Speed. Poizkusi pa tudi prati CD-je z manjšo hitrostjo. Ker po mojem, ima ta pogon preobleme pri branju. Pa tudi dva se ne obnašata enako. Preostane ti pa tudi reklamacija, samo ne vem, če boš z njo uspel.

AnWar ::

ej atanamama imaš vklopljeno v winsih (settings/control panel/folder options/view/show hidden:)) files and folders ?

atamama ::

vklopljeno imam da mi NE pokaže skrith datotek in map
mama+ata

AnWar ::

To moreš NUJNOVklopit. Dej vklopi in posnemi isti cd kerega si zafural ok? Pa mi ;((:)sporoči!

gonilnik ::

Hej DeeYeey to sploh ni res.Če uporablja Nerota, ki je vsaj 5.0 ali več ali pa Clonecd je čisto vseeno če ima datoteke skrite ali ne jih itak presname
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379909 (6233) jastreb
»

Teac cd-w552e

Oddelek: Kaj kupiti
442217 (1611) tx-z
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515423 (4736) wilecoyot
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605789 (4782) ender
»

Kaj je vzrok počasnejšemu pečenju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7977 (729) BigFoot

Več podobnih tem