» »

Vklop računalnika z določeno kombinacijo tipk

Vklop računalnika z določeno kombinacijo tipk

shadeX ::

Lp
Mene samo neki zanima. frend mi je danes reku da če je rač. sklopljen ga lahko upališ z določeno kombinacijo tipk. recimo ko napišeš slotech se bo rač. prižgal ( seveda če si ti to naštimal ) če pritiskaš gumb power se rač ne prižge.
se pravi to je kakor neka koda za palit pc.
zdej pa mene zanima če je to res kajti jaz mu ne verjamem niti 1% čeprav je rekel da je to videl že pri 3.
hmm naj to napišejo tisti ki resnično vejo da to obstaja/neobstaja.
:)
  • spremenil: gkovac ()

madmitch ::

Ima prav.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

shadeX ::

hmm kako se pa to naredi? in taisti tudi pravi da en njegov frend ma oljno hlajenje na računalniku...wtf ? a obstaja tudi to ? lol:D

zk_eu ::

jst si lahk na svojem prenosniku naštimam npr. Power-On Password sam mi ni nekak zanimiv. Sam uglavnem se da :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

ReBi ::

olje namest vode, pa močnejšo pumpo. zakaj pa ne? olje je boljši toplotni prevodnik kot voda.

bobby ::

v biosu maš opcino power on,.. in tm lahko naštimaš kombinacijo tipk (ctrl+alt+x)
da bi to mel kot geslo je neumnost ker mimo tega gesla greš, da preprosto prtisneš tipko power :\ :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

MadMicka ::

Jaz mam v biosu naštiman, da se mi comp zažene na pritisk katerkoli tipke na tipkovnici. Zadeva je koristna, ker mam škatlo pod mizo in je jasno tipkovnica bolj pri roki kot pa gumb power on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

shadeX ::

uu hard..samo se neda da bi recimo preprečil zagon pcja s tem da bi pritisnil tipko power?

m.i.h.a. ::

Odklopiš stikalo iz MB.;)

Zagone pa opravljaš preko tipkovnice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

SepoX ::

Drgač pa je po moje mislu na tako hlajenje z oljem. Najbrž se ta tvoj kolega zelo rad 'dela pametnega', a ne:D

Pa naj ti slike da od kolega, ki ima tako 'oljarno' doma.

zk_eu ::





zei pa nevm al sm sam jst tak napredn ;) al jaa:D

peroman ::

Rebi: olje namest vode, pa močnejšo pumpo. zakaj pa ne? olje je boljši toplotni prevodnik kot voda.

Olje je slabši toplotni prevodnik kot voda. Je pa manj straha da se ti po plati razlije, pa tudi manjši toplotni raztezek( al kako se že temu fizikalno reče ) ima

shadeX ::

u hard nx7400 :D :D ma tisto je program prow za plato k ga maš al lahko ma vsakkdo tisti program?
SepoX ja se dela pametnega še kar ja tisti frend:D

zk_eu ::

tist program je za matično ploščo ja zram sm ga dobu, ko sm kupo računačnik, da ti ni treba vedn v bios hodit, da bi spreminjo nastavitve. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

shadeX ::

js pa nism dubu neč, in tudi u biosih tega ne najdem :(

aja pa še ena. danes je spet isti frend reku da se da hekat u pc ( brisat fajle itd.) samo če veš IP naslov :D :D
tega pa sigurno ne verjamem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

zk_eu ::

hehe sei se res da, sam morš znat hekat :D

link_up ::

ohohoho...ta koda je blazno kul :D ko sem jo prvic videl v biosu je bla nastelana :D
In and Out

shadeX ::

ma ja vem da moraš znat hekat.samo on je mislu da prow neki na izi.s kakim programom al kej jaz vem kaj. pač tako reku je da bi lahko 10letnik to zmogu nrdit:D

madmitch ::

Meni se bolj zdi, da ti nimaš pojma in misliš, da ti ljudje lažejo, potem pa takole okoli sprašuješ in govoriš kako nekdo laže. V resnici si pa ti tisti, ki ne veš o čem tip govori. Če ti ne veš, še ne pomeni, da to ni res. Sedaj boš tukaj preverjal vse kar je rekel, da ga boš ja kje ulovil na laži, ter potem to veselo vsem raztrobil. No ja, do sedaj ti še ni ratalo. In ja, IP je za začetek dovolj, samo zakaj bi tebi razlagal še vse ostalo, saj ne boš vedel o čem govori. Sedaj pa nehaj. Joj, ko bi ti vedel, kako so take žežnači tečni. Bogi tale tip, misli da si ti njegov prijatelj.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

shadeX ::

madmitch ne pametuj ker ne poznaš situacije..sej če bi vedel da je tip res neki strokovnjak samo tip je tak karakter da vedno nekaj laže in se pametuje..sej tudi v šoli je za vse pameten pred drugimi. noben ga "nemara" itd...
ja sej ok k pravi da se da nevem kaj ..saj znal da bi nrdit kar govori ne pa sam neki se da se da..
in res to da se lahko rač. prižge z določeno kombinacijo tipk tega res nisem vedel...in najbolj me jezi to, ker on še rač. ni vidu u 16 letih in na koncu meni pametuje k ga uporabljam vsaj 8-9 let...
on če ve več kot jaz je to kako se poštima apn6 in druzga nič.....
Lp..to temo lahko zaklenete..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

termočlen

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
295802 (5354) YZY

Zakaj vodno hlajenje sploh bolše od zračnega?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
394152 (3318) morphling1
»

tekocina za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
332031 (1460) Pyr0Beast
»

voltMOD r8500 DONE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121089 (859) ferdo
»

Termalna pasta DEluXe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71137 (989) MH0

Več podobnih tem