» »

modifikacija do konca!!!

modifikacija do konca!!!

DrSergioDJ ::

ok, kaj morem čimprej zvedt!!!

- če nimaš 'dremel', kaj uporabit, za rezat ohišje pa plexi steklo??
- kje dobit v lj kvalitetne spreje, k se lepo razumejo z ohišjem?

pa se mal druge teme :)
- kateri je kej siguren, že sestavljen komplet za vodno hlajenje za durone?? ( nej bo kr mocna zadeva, da ne bom brezveze kupu, pa nej vse vsebuje, lahko je iz usa,... )

hvala najlepša vam :D
...

TESKAn ::

Če rabš kvadratne kose plexija, pol pejt v bauhaus z merami pa ti ga narežejo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MadMax ::

-navadn svedr pa pila-luknca pr luknci, pol pa se popilis(zahteva mirne roke in jeklene zivce)
-zal ne vem-nism iz lj
-sm za intla:D

Charls ::

Za rezanje je najboljša vbodna žaga če jo imaš,
Kvalitene spreje imajo v BAUMAXU Najbolši so avtolaki razne metalne barve.Še bolje pa je če poznaš katerega avtoličarja in ti kar sam zmeša barvo.(so najbolše)in se hitro posušijo.
Glede vodnega hlajena ti pa svetujem da se ga ne izplača nabavljati preko luže je predrago.Water blok si lahko narediš sam z bakra ali pa ga daš narediti kakšnemu strojnemu klučavničarju.Za črpalko tako ni noben problem,dobiš jo v vsaki trgovini z malimi živali.Največji problem je RADIJATOR.Jaz sem ga že hotel nabaviti preko neta vendar sem malo spraševal okoli pri raznih servisih(KLIMA NAPRAVE)in sem ga dobil in to skoraj čisto novega za 3000 sit.ki se lepo poda v ohišje.Rezervoar za vodo pa kupiš plastično posodo ki ti paše v tvoje ohišje.Edino kar se izplača preko neta pa je peltier,ker je skoraj za polovico cenejši kot pri nas.vendar glej da bo dosti močen
Toliko za enkrat

DrSergioDJ ::

nimam se tocnih mer, samo ne bo kvadrat 100%, ker tist smrdi pol. :D
...

Mate ::

Namesto pilce si kupis brusni kamen za v bor masino pa pol s tistim obrusis pa namesto dveh dni delas priblizno 15-20minut


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

barva las. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
606544 (1554) kuall
»

barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171933 (1677) Randomm2
»

Barvanje Računalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142127 (1758) ali3n
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763777 (3007) segi
»

Sketcheva slikica

Oddelek: Loža
261536 (1198) b4d

Več podobnih tem