» »

Sketcheva slikica

Sketcheva slikica

Sergio ::

Kaj pravite na tole zadevico?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

to je narisu iz naše gimnazije edn norc... dabogda, se bo tale zadeva nahajala dokej kmal na mojem računalniku :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

abcde7 ::

Dobra sem si jo že shranu, sam ne za namizje!-> Ke s jo dobiv??:)) Dost dobra, a jo lohk dam na pejđ?;)

Pretorijanec ::

Fajn slikca. Sam usta so mal čudna. no ja, usaj men.

alien-w ::

Človek je car! On je tut men narisu tisto bejbo na strani kište --> klik, drgac je pa tukaj še nekaj njegovih slik.
Največja finta je, da je Sketch "priučen" risar, saj naj ne bi imel kakšne posebne nadarjenosti od začetka...kdo bi mu pa to verjel?!:))

Morpheus ::

Opa, nora kista stari, drgac pa tut slikce fajn. Obvlada zadevo ni kej.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Sergio ::

morem še jzst svojo kišto pri ta pravi svetlobi poslikal, da boste vidli, kako se jo je lotu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

Morpheus: sej drgac mas clank o tem kako sem kisto preuredil/modificiral in pobarval na Slo-techu, ce te zanima ga imaš tule. Jah sergio, do that!

Morpheus ::

QL. HUDO ohisje! Aja, a si pol dubu une logotipe?
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

R0K ::

a je na tej sliki uprizorjen ded z pobarvanimi nohti?Drgac pa slika seka in prav tako ohisje

whatson ::

jep...
slika je zakon... še posebej bi bila zakon na mojem ohišju>:D:D

sketch ::

Hehe... Sergio, če boš hotu točno to na kišti, bo HUUUDA.... to je prbližn 2131034851904krat več dela kokr tist kar sm ti s spreji na khisto naredu... vsako območje je treba namreč poselotejpat (meje), pa posprejat. Razen če kdo ne prodaja pocen airbrush pa kompresorčić?

Alien jazst sem RES priučen risar.... če bi ti zadnja 4 leta vse ure zgodovine, kemije, biologije, nemščine ter delno slovenščine in fizike porabil za risanje bi ti glih tko ratal takele onete spackat... :D



Aja, Sergio: a čm ti jest spisat en člančić o farbanju kište s spreji? Vem, da je blo neki domenjen, sam ni blo cajta... Mam še zmer une fotke tvojga kompa nekje v globinah diska...



Aja, a bi raj tole na kišti:




al pa kej podobnega?



lp.

B.

Sergio ::

skećy: ej stari... članek napiš... zlo zanimivo bo... glede tega, kar hočem na kišti... morem pa še premislt... oboje je hudo ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

hmm...jest sm tut najprej hotu tega robota, sam sm se pol za bejbo odlocu, ker je bl...kako bi reku... mah ne vem.. taka, pac carska. Bolsi efekt nardi, kot da izza skatle gleda.

R0K ::

ej al sam men pri sketchu ena slika ne dela.drgac mas pa carobno roko:D

Nemelk ::

za na kišto so boljše črno-bele!
Nemelk ™

Freak ::

Spominja me na final fantasy!

Cr00k ::

On bi mogu risat stripe..ne pa una ursa al karkol se ze imenuje :)

Huey P ::

Kul slika - obe.
Ej, Sergio tale tip (Sketch) bi lahko naredu članek o tem kako si narisati razne stvari na ohišje... Pa bi lahko dal enih 30 slik gor (kot so GSM logotipi), da bi si narod lahko sprintal pa na kišto narisal...

Sketch pa še zaslužil bi lahko. Narod bi ti poslal opis približno kaj hoče imeti na kišti, pa bi mu ti narisal, poslal po mailu, on bi sprintal pa doma sam probal narisati (prerisati)...
Mogoče bluzim, ne vem...

..::DOOM III: The Legacy::..

sketch ::

Jah, članek o poslikavi kište ziher bo. Sej je bil ze napol spisan, pol sem pa disk formatiru pa pozabu update backupa narest. Joy to the world.
Huey o tem sem že razmišljal - saj sem sergiotu za provizorično ceno poslikal ohišje (vzel sem si približno 50sit na uro...@_@). Sicer pa, če je kdo iz Lj (oz. je voljan kišto tja dostavit) in bi imel rad med počitnicami poslikano ohišje, naj pove pa se bomo zmenil :)

Drugače pa ti motiv, ki ga jaz zrišem, nič ne koristi - če je nekdo ročno nesposoben, bo stvar tko al tko grdo zgledala (treba jo je še prerisat na kišto)...
Bo pa zato članek o tehniki poslikave. Bomo med prwomajci spisal.

lp.
B.

Morpheus ::

Hm... Very interesantno. Have you'r people mail me.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

R0K ::

sketch kak dolgo pa ti rises sliko na ohisje in s cim

alien-w ::

za mojo je porabil cca 1,5ure. Najprej s svincnikom (cim mehkejsi more bit), potem pa cez z alkoholnim flomastrom. Ko se posuši, das pod tus in speres svincnik dol (radirka + voda + prašek).

Morpheus ::

QL, to. A pol si mu plaču 75sit al kva. Hehe. Ne sam je hudo to narisan. Sam bom jst glihkar kupu novo ohišje pa se bom pol kej zmenu...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

sketch ::

Hmm... Tko, poslikava loh ful razlicno traja. Ce je treba še podlago farbat, pol itak fuul (se mora sušit barva pa to). Drgač pa ja, flukiji ruljz. Še bl bi ruljau airbrush, sam k nimam kompresorja, 3500sit za kanto skompresiranga zraka pa tut ne bom daju...
Drgač, če hočte vidt, kakšne varke dela airbrush, poglejte www.hrgiger.com (upam, da server še stoji) - to je model, k je dizajniru Aliena in slika izključno z airbrushi...
Segiotovo sm sliku prbližn 3 tedne, sam da sva si noslla kose ohišja sm pa ke, pa men se ni dal, pa še neki sm spešl s sprejem sliku...
Morpheus no prob. Samo opozarjam, za ful barvanja (celo ohišje s spreji, motivi na stranicah) se zna cena strmo povzpet. Tadobri (=edini uporabni) spreji so namreč 1000sit na 200ml, pa še arbeit...

lp.
b.

Morpheus ::

Ni problema. Money is no object. Sam ohišje si ubodm pa te mejlam.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

b4d ::

Lepo a dolgo
b4d.sablun.org


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvanje ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231804 (1178) kitara8
»

modificiranje ohisja..

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131419 (1090) TESKAn
»

alien-w

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131141 (801) TESKAn
»

KUL SLIKA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261509 (1165) segi

Več podobnih tem